Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Wariant błędu Critical Error

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lisica222
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 27 Wrz 2018
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 14:21, 08 Paź 2018    Temat postu: Wariant błędu Critical Error

Witam!

Wiem, że w celu naprawienia Critical Errora należy szukać pomocy u właścicieli serwisu. Mój problem z CE jest taki chyba trochę nietypowy.

Forum działa dobrze dla innych użytkowników i dla gości, można się normalnie zarejestrować. W ustawieniach zrobiłam, że forum nie narzuca stylu użytkownikowi. Czyli np. w ustawieniach głównych (m.in. dla gości) jest styl A, zaś każdy użytkownik może sobie wybrać z listy styl B i jemu po zalogowaniu forum wyświetla się w stylu B niezależnie od czegokolwiek.

Mój problem jest taki:
1. jestem jedynym Administratorem
2. ustawiłam sobie w Profilu jakiś uszkodzony styl (pewnie w Panelu zrobiłam: Dodaj Styl i nie uzupełniłam żadnych rubryk) - pamiętam, że nie miał nawet nazwy (wyświetlało się puste okienko)
3. ponieważ nie ma innego Admina, nie ma nikogo, kto by "z zewnątrz" przez Panel wszedł na mój profil (Zarządzanie Użytkownikami) i poprawił mi ustawienia stylu na jakieś działające
4. wskutek tego moje forum zostało bez Administracji! Nie ma nikogo z dostępem do Panelu!
5. ilekroć próbuję się zalogować, mam wiadomość CE. Dopóki nie zamknę przeglądarki. Jeśli zamknę i otworzę stronę forum, jestem jako gość, a na liście Zalogowanych wyświetla się mój pseudonim przez jakiś czas.
6. Komunikat brzmi:

Cytat:
Critical Error
Could not open template config file
Wystąpił błąd. Został on automatycznie zgłoszony do administratora.
An error ocurred. Administrator has been notified.

A mimo to nie przyszła mi na maila żadna wiadomość o kłopotach (choć praktycznie jestem Administratorem mojego forum).

Proszę o pomoc!

adres forum (ukryty pod białą czcionką): http://nightwood.fora.pl


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Would You Kindly
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 08 Lut 2020
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 0:35, 08 Lut 2020    Temat postu:

Witam wszystkich,przepraszam że już w pierwszym poście odkopuję stary temat ale mam dokładnie ten sam problem jak opisany powyżej...Czy są na stronie jacyś dobrzy samarytanie którzy wiedzą jak uratować forum które padło ofiarą takiego przykrego przypadku? Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 7:10, 08 Lut 2020    Temat postu:

Nie wiem czy masz problem dokładnie taki sam czy jedynie wyświetla Ci się komunikat Critical Error.
W każdym razie najlepiej jest jeżeli wszyscy mają ten sam styl, po drugie można użyć "Naprawiarki" (ale ona działa rozmaicie!), no i ... napisać do właścicieli forum i prosić o pomoc. Ale właściwie z Nimi kontaktu nie ma żadnego. Zawsze radzę mieć założone swoje forum testowe i na nim testować zmiany a dopiero jak zdadzą egzamin zmieniać na głównym.
Niestety my niczego zrobić nie możemy!! Przykro mi.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Would You Kindly
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 08 Lut 2020
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 17:19, 08 Lut 2020    Temat postu:

Tak problem jest dokładnie taki sam,niemal kropka w kropkę Sad. W każdym razie dzięki za odpowiedź,teraz będę wiedział żeby nie bawić się w próby ulepszania na forum głównym, niestety kolejny raz wraca przysłowie że mądry człowiek po szkodzie... Tylko jakbyś mógł jeszcze napisać jak dokładnie instaluje się tą naprawiarkę? Rozumiem że chodzi tu o support toolkit? Przyznam szczerze że po raz pierwszy nie łapałem instrukcji instalacji Embarassed .

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Would You Kindly dnia Sob 17:22, 08 Lut 2020, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 7:50, 09 Lut 2020    Temat postu:

Naprawiarka JEST już na Twoim forum w Panelu Administracyjnym , oczywiście poszukaj. Ale za jej działanie nigdy nikt "nie dawał głowy"! Od dawien dawna wiadomo, że naprawiarka działa jak chce lub nie chce i może zepsuć forum, bywa że się zawiesi i już NIC nie można zrobić! Nawet dostać się swoje własne forum. Ona działa tylko przy przy jakichś małych zmianach i to "niewiadomokiedy".
Wydaje mi się że najszybciej byłoby "zacząć wszystko od nowa" . Zainstalować działający styl (ale nikt teraz nie wie jakie działają!!!!).Zakładaj testowe forum i tam kombinuj.
A na przyszłość - najlepiej jest dla działania forum jeśli forum ma jeden styl - możliwość ustawiania dla userów wyłączona. Być może fora.pl wyłączyło możliwość ustawiania styli odrębnych.
Inna sprawa, że NIKT nie wie czy po zmianach właścicieli Naprawiarka w ogóle działa



Would You Kindly napisał:
Rozumiem że chodzi tu o support toolkit?

Dręczyć mnie zaczęło, gdzie masz ten "support toolkit" ?
Zmienili coś nagle może? nie wiem gdzie to-to!
Nagle coś Naprawiarki nie widzę!
A szukając w Googlach znalazł mi się stary link
[link widoczny dla zalogowanych]
pojęcia nie mam czy by Ci zadziałał

W ogóle coś dziwnego chyba się dzieje! Widzę, że obrazki rang dla Admina i Moderatora mi się nie wyświetlają!!


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez jkw dnia Nie 10:26, 09 Lut 2020, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Would You Kindly
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 08 Lut 2020
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 23:35, 11 Lut 2020    Temat postu:

Właśnie cały problem polega na tym że nie mam dostępu do panelu...Problem już częściowo rozwiązany bo założyłem nowe forum,choć niesmak pozostał,szkoda że coś tak błahego jak zły styl całkowicie wywala stronę i nie ma praktycznie żadnej możliwości ratunku . A support toolkit do phpbb powinien wyskoczyć jak wbijesz to w wyszukiwarke,podrzuciłbym link ale forum mnie blokuje.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 8:23, 12 Lut 2020    Temat postu:


Would You Kindly napisał:
Właśnie cały problem polega na tym że nie mam dostępu do panelu... A support toolkit do phpbb powinien wyskoczyć jak wbijesz to w wyszukiwarke,podrzuciłbym link ale forum mnie blokuje.


Już niedługo będziesz mógł podawać linkowania, jak będziesz miał ilość postów.
Znalazłam przez gooogle. Ale to nie jest nasz SUPPORT TOOLKIT! Zainstalować go nie można!
Na forum może zadziałać jedynie Naprawiarka z forum! Której lepiej nie używać.
Testuj wszystko na testowym zanim cokolwiek wstawisz na główne. Najgorsze jest to że nie wiadomo jakie style są prawidłowo działające w tej chwili.

Style podgląd [link widoczny dla zalogowanych] nie działa! Jeśli byś szukał poprzez Wyszukiwarkę.

Style może można jeszcze podejrzeć poprzez adres
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych] itd.
wstawiając nazwę stylu u mnie są widoczne w PA:
Flower Power ,c3s, cbx, sky, clock86 , Battle , Acid , Boyz , Play , Raid , AirHead , aqua , army , bsrf , deox , edur , gRed , kdm2 , Athena , Athena Orange , xand , xeon , subMildev , Boogie , meadow_blue , Cobalt 2.0 , Diddle , TeskoRed , Aniseed , Appalachia , xandblue , xandgrey , Glass2 Red , Glass2 Blue , Glass2 Cyan , DarkX , darkside , Tesko , Jenova , bLock , bolid , gBlue , FI Apple Blue , FI Apple Pink , phore , AcidTechEx , AcidTech , deoxGreen , Avalanche , Morpheus , Morpheus Green , Morpheus Purple , Morpheus Red , Morpheus Gray , Morpheus Brown , Retred , skyLineGreen , Saphic , AcidTechPurple , AcidTechPurpleEx , iCGstation , AdInfinitum , meadow_red , BladesOfGrass , phpBBlite , charcoal , ashGrunge , meadow_green , CleanFX , TeleVision , DAJ_Glass , JustFooty , FI Apple , FI Black , FI Plain , mxSoccer , Flower Power (blue) , softmetal , autumn , Bright , chairs , SteelGraphite , gGreen , VereorLCARS , FI Subice , Galaxian , bluetabs , FI Apple Green , WS [smileblue] , meadow , DigitalDementia , xandpurple , Lifecod , ThrillKill , illusion , phpXP2 , dvdfuture , Elveron , AcidTechBlood , AcidTechBloodEx , meadow_violet , AcidTechGreen , AcidTechGreenEx , deoxBlue , AcidTechTiger , AcidTechTigerEx , FI Black 3D , subRed subRed , subnet , bcBlack , GreenTech , untold , Solaris , SoftBlue , ClanzDarkness2 , ashHawaiian , subSilverSnow , whatisreal , subBlack , subEarth , BreatheFX , BreatheFX XL , subTrail , FrayCan , Inheritance , xandgreen , xandred , Charcoal2 , MSHandwriting , BBTech , Aeolus ,


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez jkw dnia Śro 8:37, 12 Lut 2020, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Would You Kindly
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 08 Lut 2020
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 15:14, 15 Lut 2020    Temat postu:

Dzięki wielkie za pomoc! Teraz już będę wiedział żeby nigdy nie zmieniać stylu na ślepo bez planu awaryjnego...;p.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin