Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Usunięte forum ???? odzyskanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gregorio
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 65
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 16:48, 19 Gru 2014    Temat postu: Usunięte forum ???? odzyskanie

Mam pytanie. Czy fora.pl robią backup forum? Dziś wszedłem a forum które było założone chyba w 2008 roku i forum puste. Czy da się to odzyskac adminowi?? Do fora.pl już pisał admin tamtego forum, ale kazali czekać. I czy od tak można usunąć forum. Jak sie dowiedziałem to mieli jakąś skarge od kogoś, zdaje mi się że od konkurencyjnego forum.
Ile mniejwięcej czeka się czasu na przywrócenie takiego forum bo byłem na nim częstym gościem i duzo ciekawych rzeczy sie z niego dowiadywałem. I czy jak przywrócą bede miał to samo hasło itp ??
Aa i co się dowiedziałem od admina to nie naruszył żadnego punktu regulaminu


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez gregorio dnia Pią 16:49, 19 Gru 2014, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 19:36, 19 Gru 2014    Temat postu:

Prawo do forum ma tylko i jedynie założyciel!! Posiadacz maila aktywacyjnego i tylko i wyłącznie on może o cokolwiek prosić Administratorów fora.pl
Jeżeli przywrócą forum to wszystkie dane userów bedą takie jakie były. Co jakiś czas pewnie beckaup robią, ale nie jest on udostępniany nikomu.

Niech wasz Admin pisze do fora.pl - innej drogi nie ma.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez jkw dnia Pią 19:36, 19 Gru 2014, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
gregorio
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 65
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 9:42, 20 Gru 2014    Temat postu:

Tak wiem że prawo do forum ma administrator. U niego na forum nawet pisało że w razie pytań konkakt do adminisrtatora i był podany mail, w razie jakby ktoś naruszył prawo albo coś. Ale dziwne jest to że go nie ostrzegali tylko usunęli od razu, a na forum wchodziłem pare razy dziennie i nie widziałem wpisów naruszających prawo i regulamin.
Trzeba czekać...a nie wiesz ile się czeka ??Bardzo mnie to ciekawi bo prowadziłem dyskusję bardzo ważna i teraz konktat się urwał Sad


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 8:51, 21 Gru 2014    Temat postu:

Być może na Waszym forum pojawiła się treść która była "przepisana" z tego innego forum o którym wcześniej pisałeś!?? Może w jakiś sposób ich szkalowaliście?
Widocznie oni udokumentowali swoją skargę dostatecznie mocna i dlatego macie teraz kłopoty.
Bardzo mi przykro ale nic, ale to naprawdę NIC nie możemy zrobić oprócz radzenia kontaktu z fora.pl i uzbrojenia się w cierpliwość.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
gregorio
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 65
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 13:11, 21 Gru 2014    Temat postu:

hmm jakiego innego forum ?? nie pamiętam. Na forum admin siedział codziennie i jakby widział naruszenie prawa to by wątek usunął.
Ja na swoim forum tak samo robiłem, ale niestety nie udało mi się uzyskać aż tylu osób jak na tamtym.
No cóż trzeba czekać


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin