Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

To znowu ja :( źle wklejony skrypt.

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ovocek
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 84
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 2:48, 17 Sty 2009    Temat postu: To znowu ja :( źle wklejony skrypt.

Chyba źle wkleiłam skrypt. Chciałam zrobić płonące litery, więc wkleiłam go w nazwę forum, zamiast w opis (pomyliłam się). Teraz nie widać mi dolnej części strony i co za tym idzie, dostępu do panelu. Nie mogę do niego wejść! Jak się wyloguję, to widzę wszystko, oprócz szołtboksa, przy którym kombinowałam, ale on i tak był ukryty. A jak się zaloguję - połowy nie widzę i nawet nie mam jak skasować tego paskudnego kodu. Inni użytkownicy mają to samo, czyli nie widzą dolnej części strony.

Wypróbowałam ten link z FAQ i też nie mogę wejść, bo zamiast panelu wyświetla się wybrakowana strona.

www.lawinasquot.fora.pl


edit:
Trochę wprowadziłam zamieszania, a w końcu udało mi się naprawić. Żeby temat nie był zmarnowana, sama napiszę sobie odpowiedź, może ktoś będzie miał pożytek. Wink

Drogi Ovocku, otóż to musisz wejść tutaj i skorzystać z tego oto urządzenia, które nazywa się naprawiarka, wypełnić wymagane pola i na tym koniec. Naprawiania trwa około dwóch sekund. Nic prostszego! Pamiętaj jednak, że może Ci się skasować shoutbox, bannery, logo, zewnętrzny plik css, ale to nic wobec tego, że wreszcie znów będziesz mogła się cieszyć opieką nad sowim forum!
Pozdrawiam.

Smile


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Ovocek dnia Sob 4:12, 17 Sty 2009, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin