Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Taki problem
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
V!RuS
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 83
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 4/5

PostWysłany: Sob 20:44, 17 Lis 2007    Temat postu:


boski_ozyrys napisał:
a może on po prostu zamiast "Z" wciska "Y" i na odwrót? Może jego forum ma na niego taki wpływ? <joke>

Żeby admini for nie znali ustawień klawiatury...


Problem już dawno rozwiązany .. nie zadne ustawienia klawiatury


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kssawery
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 108
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 22:01, 17 Lis 2007    Temat postu:


V!RuS napisał:

Problem już dawno rozwiązany .. nie zadne ustawienia klawiatury


Skoro rozwiązany to napisz jak, może jeszcze ktoś inny będzie miał podobny problem.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Danielos
Lewa ręka mafii
Lewa ręka mafii



Dołączył: 15 Paź 2007
Posty: 433
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 5:40, 18 Lis 2007    Temat postu:

Ja też miałem taki problem np. z Z na Y z Y na Z i np. jesczez z ś na jakieś takie dizwne d z kreską I to cyba nie jest od żadnych ustawień tlyko czasami tak klawiatura nawala. Ja tak najczęściej to ma na GG tylko i raz na programie Hamachi Confused I mówię wam, ze w tym wypadku pomaga... reset. Jeśli nie reset to wyłączenie kompa i ponowne włączenie Smile Myślę, że rozwiązałem cały ten problem...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kssawery
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 108
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 12:33, 18 Lis 2007    Temat postu:


Danielos napisał:
Ja też miałem taki problem np. z Z na Y z Y na Z i np. jesczez z ś na jakieś takie dizwne d z kreską I to cyba nie jest od żadnych ustawień tlyko czasami tak klawiatura nawala. Ja tak najczęściej to ma na GG tylko i raz na programie Hamachi Confused I mówię wam, ze w tym wypadku pomaga... reset. Jeśli nie reset to wyłączenie kompa i ponowne włączenie Smile Myślę, że rozwiązałem cały ten problem...


Miałeś problem właśnie z ustawieniami klawiatury. Podczas pisania niechcący wcisnąłeś odpowiednią kombinację klawiszy i przełączyłeś ją. Ponieważ w ustawieniach masz, jako układ domyślny, ustawiony język Polski (programisty) to po restarcie właśnie on został ustawiony i tylko dzięki temu wszystko wracało do normy.
Nie doradzaj nikomu włączanie i wyłączanie kompa jako zamiennik restartu bo to po prostu niezdrowe, ani dla systemu, ani dla sprzętu. W Twoim przypadku wystarczyło wybrać odpowiedni układ klawiatury i ponownie uruchomić program z którym miałeś problem.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Eisenhower_
Prawa ręka mafii
Prawa ręka mafii



Dołączył: 21 Gru 2006
Posty: 305
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 15 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 13:05, 18 Lis 2007    Temat postu:


kssawery napisał:
W Twoim przypadku wystarczyło wybrać odpowiedni układ klawiatury i ponownie uruchomić program z którym miałeś problem.

ale jaka to kombinacja klawiszy też mogłeś napisać

niczego nie trzeba resetować, ani uruchamiać ponownie żadnych programów. wystarczy tylko wcisnąć kombinację Ctrl+Shift która zmienia konfigurację klawiatury i to wszystko.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kssawery
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 108
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 13:40, 18 Lis 2007    Temat postu:


Eisenhower_ napisał:

kssawery napisał:
W Twoim przypadku wystarczyło wybrać odpowiedni układ klawiatury i ponownie uruchomić program z którym miałeś problem.

ale jaka to kombinacja klawiszy też mogłeś napisać

niczego nie trzeba resetować, ani uruchamiać ponownie żadnych programów. wystarczy tylko wcisnąć kombinację Ctrl+Shift która zmienia konfigurację klawiatury i to wszystko.


Jaka to kombinacja klawiszy mogłeś przeczytać kilka postów wcześniej i niekoniecznie będzie to Ctrl+Shift.
Czy nie trzeba restartować? A to zależy w jakim programie kombinacji użyłeś, Access np po przywróceniu skrótem poprzedniego układu klawiatury, nie zamienia y i z, ale ma problemy z polskimi znakami. Dodatkowe zamieszanie powoduje też fakt, że przełączenie skrótem obejmuje tylko aktywny program, każdy wywołany czy uruchomiony później program ma ustawienia domyślne.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin