Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Szpiegowanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karo Linka
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 24
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 14:11, 18 Lip 2010    Temat postu: Szpiegowanie

W PA widzę, że goście (jak tylko się loguję, jest ich od 5 do czasami 10) siedzą w działach niedostępnych, i co najdziwniejsze - ukrytych. Poza tym w działach tych tematy mają liczbę wyświetleń o wiele większą, niż powinny mieć (ja i mój wspólnik tylko tam wchodzimy, a po chwili już 30 wyśw.).

Wiem, kto to może robić, ale jak sprawdzić, czy naprawdę mnie szpiegują? I jak temu zapobiegać?

Pozdrawiam.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 14:23, 18 Lip 2010    Temat postu:

Nikt Cię nie szpieguje. Boty indeksujące włażą gdzie się tylko da. Jako że są niezarejestrowani to widoczni są jako gość, a takim nie pokazuje w panelu IP. To nic niepokojącego

Z licznikiem wyświetleń tematu tez jest podobny problem. Licznik zlicza błędnie. Jedno kliknięcie zlicza jako kilka razy.

W obu przypadkach nie radze się przejmować bo to tylko drobne niedociągnięcia serwisu. Są od zawsze i pewnie na zawsze zostaną.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mondry
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 140
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 13 razy
Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 16:41, 18 Lip 2010    Temat postu: Re: Szpiegowanie


Karo Linka napisał:
W PA widzę, że goście (jak tylko się loguję, jest ich od 5 do czasami 10) siedzą w działach niedostępnych, i co najdziwniejsze - ukrytych. Poza tym w działach tych tematy mają liczbę wyświetleń o wiele większą, niż powinny mieć (ja i mój wspólnik tylko tam wchodzimy, a po chwili już 30 wyśw.).

Wiem, kto to może robić, ale jak sprawdzić, czy naprawdę mnie szpiegują? I jak temu zapobiegać?

Pozdrawiam.

Goście nie siedzą, tylko próbują wejść.
Tu było podobne pytanie: http://www.forum.fora.pl/pomoc-i-pytania,3/loguje-sie,39032.html#244059

Wejścia admina, licznik zlicza potrójnie, więc jak Ty ze wspólnikiem wejdziecie (odświeżycie) po pięć razy, to sie uzbiera 30 Smile

EDIT
Jeszcze mi się jedno przypomniało.
Po zalogowaniu jesteś przez jakiś czas widoczny jako zalogowany i jako gość. Nie pamiętam przez ile minut.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez mondry dnia Nie 17:01, 18 Lip 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 10:33, 19 Lip 2010    Temat postu:

Zdaje mi się, że jest jeszcze jedna możliwość.

Jeśli jakiś User otrzyma powiadomienie NA SWOJĄ SKRZYNKĘ POCZTOWĄ o nadejściu na jego pm'a poczty, czy o odpowiedzi w temacie w którym coś pisał i wejdzie klikając na podany w poczcie link - wtedy jest widoczny jako GOŚĆ - bo on się normalnie nie logował - i to w działach normalnie niedostępnych dla niezalogowanych.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin