Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

~-=< Skrypt na płatną bramkę rekalmową >=-~

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
N3o II
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 57
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: Piekło

PostWysłany: Nie 9:55, 22 Paź 2006    Temat postu: ~-=< Skrypt na płatną bramkę rekalmową >=-~

Zamieszczam tutaj skrypt na płatną bramkę reklamową:


Cytat:
<iframe src='http://www.70.pl/reklama_sms.php?kto=Neo_21' height=100 width=468 frameborder=0>
</iframe>


Należy ją wkleić w opis podforum i jeżeli ktoś będzie chciał się zareklamować na waszym forum musi wysłać sms za 5 zł żeby jego reklama była przez 30 dni na waszym forum.

Powinno to wyglądać mniejwiecej tak:

Oczywiście 2 reklamy już są bo to jest ogólna bramka ale bardzo dobra reklama. Ligowiec zamiescił na niej swoje forum i z 22 miejsca na topliscie Allan w 3 dni wszedł na 1 to jest bardzo dobry wynik.


Pozdrawiam i prosze o ocene tego skryptu.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez N3o II dnia Nie 10:19, 22 Paź 2006, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Eltarien
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 70
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: localhost

PostWysłany: Nie 10:13, 22 Paź 2006    Temat postu:

Oszust...
Każdy, kto umieści tą bramkę na forum, później jak jakaś osoba wyśle tego smsa to pieniądze idą na konto Nea!:

Kod:
<iframe src='http://www.70.pl/reklama_sms.php?kto=[b]Neo_21'[/b]// Dalsza część kodu...


Nie dość, że bramka nie jest twojego autorstwa to jeszcze oszukujesz... eh...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
N3o II
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 57
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: Piekło

PostWysłany: Nie 10:17, 22 Paź 2006    Temat postu:

Po pierwsze nigdzie nie napisałem że bramka jest mojego autorstwa.
Po drugie tak pieniądze idą na moje konto ale te pieniądze są przeznaczane na przedłużenie konta w tym servisie żeby bramka była aktualna.
Po trzecie część z tych pieniędzy idą na akcje charytatywne oraz na nagrody w konkursach na moim forum.

Ja tylko zamieszczam skrypt dzięki któremu na swoim forum nie musicie pisać że "Nabij np. 10 postów a umieszczę twoją reklamę na stronie głównej czy cos takiego" tylko poprostu koleś chce się zareklamować to wysyła sms i się reklamuje na te 30 dni. Więcej o tej możliwości w temacie :
http://www.forum.fora.pl/viewtopic.php?t=23174


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Eltarien
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 70
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: localhost

PostWysłany: Nie 10:22, 22 Paź 2006    Temat postu:


N3o II napisał:
Po pierwsze nigdzie nie napisałem że bramka jest mojego autorstwa.
Po drugie tak pieniądze idą na moje konto ale te pieniądze są przeznaczane na przedłużenie konta w tym servisie żeby bramka była aktualna.
Po trzecie część z tych pieniędzy idą na akcje charytatywne oraz na nagrody w konkursach na moim forum.

Ja tylko zamieszczam skrypt dzięki któremu na swoim forum nie musicie pisać że "Nabij np. 10 postów a umieszczę twoją reklamę na stronie głównej czy cos takiego" tylko poprostu koleś chce się zareklamować to wysyła sms i się reklamuje na te 30 dni. Więcej o tej możliwości w temacie :
http://www.forum.fora.pl/viewtopic.php?t=23174


Taa...
Po pierwsze niech Ci będzie...
Po drugie - a kogo obchodzi twoje konto w jakimś serwisie? Jak ktoś zechce to sam się w nim zarejestruje!
Po trzecie - jaki ktoś ma zysk z tego, skoro wszystko idzie na Ciebie i na prezenty w konkursach na twoim forum!!! A co do akcji charytatywnych - jakoś ci nie wierzę. Rolling Eyes

A z postów - przynajmniej jest jakiś zysk...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
N3o II
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 57
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: Piekło

PostWysłany: Nie 10:29, 22 Paź 2006    Temat postu:

Sama rejestracja niewystarczy, trzeba też zabulic kasy troche i czekać na aktywacje konta..

A co do tego że to idzie na akcje to proste bo można uzgodnić to z wapacz.pl i tam masz all do uzgodnienia...A z takiego 1 sms na moje konto przechodzi tylko 1 zł którą musze podzielić na dwie części 50 gr idzie na konkursy a drugie 50 gr na przedłużenie konta żeby reklama mogła istnieć więc nie ma tutaj żadnych oszustw.. Idz na ta strone i się zapoznaj a sam się przekonasz...

Zresztą nabijasz tylko niepotrzebnie posty bo jak niechcesz tej reklamy to nic niepisz...Twoja sprawa a ja zamieściłem dla tych osób co chcą mieć taką reklamę na swoim forum i niechcą bulić kasy za wykupienie tej reklamy.. Proste?

pzdr.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Eltarien
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 70
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: localhost

PostWysłany: Nie 10:32, 22 Paź 2006    Temat postu:


Cytat:
Sama rejestracja niewystarczy, trzeba też zabulic kasy troche i czekać na aktywacje konta..


Mam konto w tym serwisie - nie musisz mnie pouczać Wink .


Cytat:
Zresztą nabijasz tylko niepotrzebnie posty bo jak niechcesz tej reklamy to nic niepisz...Twoja sprawa a ja zamieściłem dla tych osób co chcą mieć taką reklamę na swoim forum i niechcą bulić kasy za wykupienie tej reklamy.. Proste?


CZY TY NIE ROZUMIESZ PO POLSKU? Ja poprostu pisze prawdę, nie nabijam postów... Każdy kto zamieści ten kod bramki nie będzie miał z tego żadnego zysku!! Czy Ty tego nie rozumiesz?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
N3o II
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 57
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: Piekło

PostWysłany: Nie 10:36, 22 Paź 2006    Temat postu:

Będzie miał zysk każda reklama jest wyświetlana może również dać tam adres swojego forum i wtedy będzie miał dużą liczbę userów...

To chyba ty nierozumiesz, bo z tego co napisałem wyżej to wynika że dla mnie nic niezostaje nic na moje zachcianki nieidzie nic! ZERO! więc nienabijaj już postów tutaj pisząc że oni nic niezyskają! Jak zyskają rozgłos!!!!

A co do tego

Cytat:
Mam konto w tym serwisie - nie musisz mnie pouczać
to z kond miałem to niby wiedzieć że masz tam konto ?!

Najlepiej nic już niepisz...W tym temacie oczywiście Wink

i tak jak wyżej napisałem

Cytat:
...a ja zamieściłem dla tych osób co chcą mieć taką reklamę na swoim forum i niechcą bulić kasy za wykupienie tej reklamy...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Eltarien
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 70
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: localhost

PostWysłany: Nie 10:45, 22 Paź 2006    Temat postu:


Cytat:
Będzie miał zysk każda reklama jest wyświetlana może również dać tam adres swojego forum i wtedy będzie miał dużą liczbę userów..


Taa... O ile wcześniej zapłaci i wyśle tego smsa. To już lepiej wejść na tą stronę zapłacić smsem i aktywować konto. Wtedy każdy będzie miał to swoją bramkę.

Za darmo są już lepsze metody.


Cytat:
To chyba ty nierozumiesz, bo z tego co napisałem wyżej to wynika że dla mnie nic niezostaje nic na moje zachcianki nieidzie nic! ZERO! więc nienabijaj już postów tutaj pisząc że oni nic niezyskają! Jak zyskają rozgłos!!!!


Idzie. Po każdym smsie część pieniędzy idzie na twoje konto, rozumiesz!? Kłamiesz, kłamiesz... To część twojego posta:


Cytat:
Po drugie tak pieniądze idą na moje konto ale te pieniądze są przeznaczane na przedłużenie konta w tym servisie żeby bramka była aktualna.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
N3o II
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 57
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: Piekło

PostWysłany: Nie 10:48, 22 Paź 2006    Temat postu:

OMG człowieku idzie na moje konto 1 zł którą musze podzielic sobie na nagrody i na przedłużenie konta czy ty jesteś naprawde cięszko kapujący czy co ?


Cytat:
..Kłamiesz, kłamiesz...


No w cyzm skłamałem ?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Eltarien
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 70
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: localhost

PostWysłany: Nie 10:51, 22 Paź 2006    Temat postu:

Skłamałeś, bo napisałeś, że nie masz z tego zysku - a jest inaczej.

Temat uważam juz za zamknięty. Oczywiście, jak ktoś chce skorzystać z tej bramki - nie ma sprawy... Ja w każdym razie - nie polecam jej!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~zychu
Mistrz
Mistrz



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 4157
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 10:52, 22 Paź 2006    Temat postu:

Przypomne to jak się nazywa ten dział ... POMOC I PYTANIA - "Masz problem z obsługą swojego forum? Tutaj wołaj o pomoc!"


Podstawy takich bramek wyglądają o wiele inaczej - zarobek będzie Twój.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin