Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Skarga

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GrZyB997
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 23:35, 25 Lip 2006    Temat postu: Skarga

Witam,

Jakiś czas temu napisałem do administratora że forum ajo.fora.pl jest plagiatem mojego forum i są tam udostępniane pliki komercyjne co jest nielegalne w świetle Polskiego prawa, jak wiemy regulamin zabrania takiego działania na forum. Otrzymałem odpowiedz od administratora że zajmnie sie tą sprawą, miłały dni ja pisałem kolejne maile zero działania. Piszę więc ten temat jeżeli zostanie usunięty to świadczy o tym że administrator fora.pl trzyma z ajo.fora.pl w co wcale nie wątpie. Z tego co wiem administrator to nie jaki po_lak czy jak go tam matka zwała wcale nie bedę mu pisał PM tylko jak nie będzie reakcji to sie nagłosni sprawe i bedzie antyreklama ;>

Z Poważaniem,
GrZyB997


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
eXceptos
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 19 Lut 2006
Posty: 257
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 11:23, 26 Lip 2006    Temat postu:

Nie przesadzasz za bardzo ?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zbyszek91
Lewa ręka mafii
Lewa ręka mafii



Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 411
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5

PostWysłany: Śro 12:21, 26 Lip 2006    Temat postu:

Jakbyś miał tyle roboty co admini też byś nie wyrabiał ;)Poczekaj jeszcze trochę

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
GrZyB997
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 14:10, 26 Lip 2006    Temat postu:


eXceptos napisał:
Nie przesadzasz za bardzo ?


Ja dopiero moge przesadzić......


Zbyszek91 napisał:
Jakbyś miał tyle roboty co admini też byś nie wyrabiał ;)Poczekaj jeszcze trochę


Admini piją sobie piwka za adsense na kazdym forum a gówno robią, znam sie na tym i wiem jaka kasa za to idzie i nie wierze ze chociaż 50% idzie na serwer bo to jest smieszne.

Pozdrawiam,
GrZyB997

PS. Jak admin wytrzeźwieje może wreszcie tu zajrzy?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zbyszek91
Lewa ręka mafii
Lewa ręka mafii



Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 411
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5

PostWysłany: Śro 14:26, 26 Lip 2006    Temat postu:

Zostawiam to bez komentarza , ale trochę wiecej opcji mogłoby byc w tych forach Wink Nie pogardziłbym Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
DJ Spox ;)
Boss mafii postowej
Boss mafii postowej



Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1073
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Z MIASTA

PostWysłany: Śro 14:26, 26 Lip 2006    Temat postu:

Moim zdniem od kiedy są reklamy (w dodatku takie duże) to admini powinni stawać na głowie żeby zrobić dla serwisu jak najwięcej i powinni czesto dokupywać szybsze serwery. Za taką kasę jaką za to biorą to by dało się postawić czysto przemowe fora z dobrą szybkością serwerów.

Nie wiem ile google płacą i czy tylko za kliknięcia ale co do adsense to masz rację bo wystarczy pomnożyć liczbę wyświetleń (dziennych) razy sumę jaką płacą i zakładając że np jest na jedno średnie forum dziennie (gdy użytkownik wchodzi do kategorii itp też się wyświetla reklama więc tych odświerzeń forum jest bardzo wiele) 1000 wejść mnożąc razy liczbę for 155 863 i razy np. 0.1 grosza to wyjdzie 155 863 złotych dziennie (nnie wiem tylko ile google płacą za jedno wyślwietlenie i należy zauważyć że tych reklam jest aż cztery).
Pozdro Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
GrZyB997
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 16:46, 26 Lip 2006    Temat postu:


DJ Spox Wink napisał:
Moim zdniem od kiedy są reklamy (w dodatku takie duże) to admini powinni stawać na głowie żeby zrobić dla serwisu jak najwięcej i powinni czesto dokupywać szybsze serwery. Za taką kasę jaką za to biorą to by dało się postawić czysto przemowe fora z dobrą szybkością serwerów.

Nie wiem ile google płacą i czy tylko za kliknięcia ale co do adsense to masz rację bo wystarczy pomnożyć liczbę wyświetleń (dziennych) razy sumę jaką płacą i zakładając że np jest na jedno średnie forum dziennie (gdy użytkownik wchodzi do kategorii itp też się wyświetla reklama więc tych odświerzeń forum jest bardzo wiele) 1000 wejść mnożąc razy liczbę for 155 863 i razy np. 0.1 grosza to wyjdzie 155 863 złotych dziennie (nnie wiem tylko ile google płacą za jedno wyślwietlenie i należy zauważyć że tych reklam jest aż cztery).
Pozdro Wink


Google płaci za kliknięcia tak samo jak tutaj nie ma googli a jest adkontekst tez płaci za kliknięcia ale to wychodzi bardzo dużo bo za 1 kliknięcie potrafią płacić od 0.1gr do 2/3zł jeżeli jest to reklama graficzna


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin