Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Ratunku, pomocy!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magiainietylko
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 15
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5

PostWysłany: Nie 22:35, 09 Lip 2006    Temat postu: Ratunku, pomocy!

Nie wiem czy piszę ten temat w dobrym miejscu ale mnie to teraz nie obchodzi! Mogę nawet zostać zbanowana! NIE OBCHODZI MNIE JUŻ TO! STAŁO SIĘ COŚ STRASZNEGO I CHCĘ WAS PROSIĆ O POMOC! Od początku:
Na moim forum www.alexis.fora.pl zajerestrował się MG_Wolferin. Strasznie nabluzgał i złamał regulamin. Później poprosił o "odkupienie grzechów". Zgodziłam się i podałam mu moje chasło. On chciał "poprawić szybkość". Wiem teraz, że byłam STRASZNĄ IDIOTKĄ pozwalając mu na to. Gdy skończył zmieniłam sobie chasło i sprawdziłam czy Wolferin przypadkiem nie zrobił się adminem. Nie, wręcz przeciwnie - USUNĄŁ SIĘ! Nie było na liście urzytkowników żadnego MG_Wolferina! Napisałam nawet w kilku postach "Jupi!". Później na chwilę wyszłam z mojego forum. Gdy weszłam znowu okazało się coś strasznego! MG_Wolferin w jaiś sposób zrobił się adminem (nie wiem w jaki skoro go nawet nie było na liście urzytkowników) a mnie i współadminkę usunął. Ja wlożyłam w to forum całe serce! Wiem, że w stracie jego jest głównie moja wina. Nie proszę o żadną radę ani nic. Chciałabym usunąć to forum. Tylko jak, skoro nawet nie jestem adminką? Poza tym usunęłam maila z potwierdzeniem założenia konta więc nie mogę nawet błagać admina fora.pl Nie wiem co zrobić! Mam ochotę umrzeć! Pomożcie!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
magiainietylko
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 15
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5

PostWysłany: Nie 22:39, 09 Lip 2006    Temat postu:

Wiem już co on zrobił (po części wiem) ale nie wszystko. Niektóre posty napisane przeze mnie (czyli Alexis) w jakiś sposób zamienił tak, że pisze, że to on je napisał. Jeszcze raz chcę powiedzieć, że wiem, że to moja wina ale POMÓŻCIE!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
maat
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 291
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 8:02, 10 Lip 2006    Temat postu:

podejrzewam ze skoro twoje posty sa podpisane MG_Wolferin, to zmienil twoj nick i korzysta z twojego konta, tylko pod zmienionym nickiem. jedyna szansa w tym ze jest glupi i hasla nie zmienil, ale male szanse
moze sproboj sie zalogowac jako MG_Wolferin i uzyj swojego hasla

co do usuniecia forum to rzeczywiscie problem. niestety, jezeli gosciu zmienil sobie haslo a ty nie masz maila z potwierdzeniem to nic juz chyba nie zrobisz.
przykro mi


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
DJ Spox ;)
Boss mafii postowej
Boss mafii postowej



Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1073
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Z MIASTA

PostWysłany: Pon 10:45, 10 Lip 2006    Temat postu:

Ja mam jeszcze jeden pomysł ale nie napiszę tego publicznie ponieważ "On" może czytać ten temat.
(porozmawiam z autorką przez gg)


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Baal
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 30
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 12:16, 10 Lip 2006    Temat postu:

Masz pech,a bo przy tworzeniu forum bylo napisane żeby nie podawać hasła.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin