Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Rangi specjalne.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Esen
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 04 Lip 2008
Posty: 31
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 20:49, 08 Sie 2008    Temat postu: Rangi specjalne.

Cześć. Mam taki problem, raz już o nim napisałam ale nie uzyskałam odpowiedzi która by była dobra. Na jednym forum każdy użytkownik pod jego nickiem ma napisane co chce i jak to się ustawia ? Bo nie mają na tym forum na dole prócz podstawowych specjalnych rang jak Admin czy Moderator. A ja na swoim forum muszę ustawiać jako rangę specjalną i na dole gdzie powinna być tylko ranga Admina, Moda i Grafika jest 40 innym specjalnych. I to wpływa na nieschludny wygląd forum. Więc mam takie pytanie jak to się ustawia i gdzie ? Dziękuje z góry za pomoc

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kssawery
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 108
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 22:59, 09 Sie 2008    Temat postu:

Ofmordejeża... Shocked
Nie dziwię się, że nie było dobrej odpowiedzi na tak chaotycznie zadane pytanie... Confused
Podaj linki do for o które Ci chodzi (oczywiście jeśli są z serwisu fora.pl) i może trochę przejrzyściej wytłumacz o co chodzi?


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez kssawery dnia Sob 22:59, 09 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dj_ToMa
Lewa ręka mafii
Lewa ręka mafii



Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 468
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 33 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 1:27, 10 Sie 2008    Temat postu:

Jeżeli chodzi ci o opis użytkownika znajdujący się pod nickiem, który uzupełnia użytkownik we własnym profilu to nie ma takiej opcji.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Freilyn
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: ze słownika
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 20:41, 11 Sie 2008    Temat postu:

Ja mam to samo pytanie co pani wyżej.
Polega to na tym (mam nadzieję, że wyjaśnię lepiej):
- jak ustawić rangę (tak, chodzi o ten napis pod nazwą, nie o opis który mieliby sobie w jakiś tam sposób ustawiać sami!) tak, aby każdy użytkownik miał inną? I ja wiem, że to się robi za pomocą rang specjalnych, wiem, jak je ustawić i w ogóle wszystko, ale naszym problemem jest to, że nie wiemy jak sprawić by cały zestaw tych rang specjalnych nie był wyświetlany w legendzie forum, tam gdzie administrator i moderator. Rozumiecie?
Ustawiamy każdemu rangę specjalną, jest ich załóżmy ok. 50, każda wyświetla się tam na dole i tworzy się ogromna lista nazw rang - jak sprawić by były tam widoczne tylko te dwie podstawowe (admin i mod)?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kamilk
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 1316
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 61 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 21:22, 11 Sie 2008    Temat postu:


Freilyn napisał:
Ja mam to samo pytanie co pani wyżej.
Polega to na tym (mam nadzieję, że wyjaśnię lepiej):
- jak ustawić rangę (tak, chodzi o ten napis pod nazwą, nie o opis który mieliby sobie w jakiś tam sposób ustawiać sami!) tak, aby każdy użytkownik miał inną? I ja wiem, że to się robi za pomocą rang specjalnych, wiem, jak je ustawić i w ogóle wszystko, ale naszym problemem jest to, że nie wiemy jak sprawić by cały zestaw tych rang specjalnych nie był wyświetlany w legendzie forum, tam gdzie administrator i moderator. Rozumiecie?
Ustawiamy każdemu rangę specjalną, jest ich załóżmy ok. 50, każda wyświetla się tam na dole i tworzy się ogromna lista nazw rang - jak sprawić by były tam widoczne tylko te dwie podstawowe (admin i mod)?


W legendzie nie pojawią się rangi specjalne, dla których nie ustawisz koloru rangi.

W legendzie (w spisie rang specjalnych na dole strony głównej) znajdują się rangi specjalne dla których ustalony jest kolor rangi.


Post został pochwalony 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Freilyn
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: ze słownika
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 21:46, 11 Sie 2008    Temat postu:

Dziękuję!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Esen
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 04 Lip 2008
Posty: 31
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 14:17, 14 Sie 2008    Temat postu:

Ooo ja również dziękuje !

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin