Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Rangi i zadania poprzedzające.

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mati_166
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 22:40, 17 Maj 2010    Temat postu: Rangi i zadania poprzedzające.

Witam.

Chciałem zapytać czy dałoby radę w jakikolwiek sposób zrobić tak, aby każdy użytkownik dostawał po 100 postach (przykładowo) napisanych na forum jakieś zadanie do wykonania - tu myślę o krótkim teście związanym z tematyką forum - i dopiero po jego wykonaniu użytkownik dostaje rangę bądź nie - zależnie od tego w jakim stopniu dobrze zrobił owy teścik.

Aby było jasne:
1. Użytkownik przekracza próg np. 100 postów (lub inną liczbę postów w zależności od potrzeby).
2. Dostaje on do rozwiązania wspomniany test bądź inne zadanie.
3. Na podstawie wyników wykonanego testu (bądź innego zadania) zostaje mu przydzielona bądź nie nowa ranga.

Patrzyłem na forum za podobnym tematem ale nie znalazłem lub przeoczyłem.

Z góry dziękuję i pozdrawiam. Mati_166


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Mati_166 dnia Pon 22:42, 17 Maj 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 1:06, 18 Maj 2010    Temat postu:

Na fora.pl nie ma możliwości by coś takiego stworzyć. Musiałbyś ręcznie dawać rangę gdy np. user odpowie Ci na jakieś pytanie przykładowo na PW.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mati_166
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 11:16, 18 Maj 2010    Temat postu:

Rozumiem. Ręczne dodawanie rangi po wykonaniu zadania to jednak nie to o czym myślę Wink

A może warto byłoby pomyśleć o takim rozszerzeniu funkcji fora.pl? Są ankiety to i z testem nie powinno być problemu - co o tym sądzicie?
Albo utworzyć miejsce gdzie by się dawało linka do utworzonego na oddzielnej stronie zadania (nie koniecznie testu) i po przekroczeniu jakiegoś progu postów by wyskakiwało zadanko do wykonania i dopiero ranga... hhhhhmmmmmm tylko to już trochę skomplikowane aby doprowadzić to wszystko do należytej współpracy i prawidłowego przebiegu poszczególnych procesów.

Dzięki za odpowiedź. Czekam na kolejne odpowiedzi - pozdrawiam. Mati_166 Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 11:33, 18 Maj 2010    Temat postu:


Mati_166 napisał:
Rozumiem. Ręczne dodawanie rangi po wykonaniu zadania to jednak nie to o czym myślę Wink
Niestety nic innego się nie wymyśli. Na jakiekolwiek modyfikacje i zmiany, tym bardziej na tą co przedstawiasz nie liczyłbym. Dlaczego?? Dlatego że serwis jest już nie rozwijany. Teraz GG Network ma inne projekty do rozwoju. Nawet ukraiński oddział fora.pl jest dużo nowocześniejszy.

To co proponujesz nie widziałem czegoś takiego na żadnym forum więc nie wiem czy było by to wykonalne.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mati_166
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 14:18, 19 Maj 2010    Temat postu:

Myślę, że po pewnych modyfikacjach i odpowiednim zgraniu wszystkich procesów i zadań dałoby się ale to skomplikowane i wymagające dużo czasu.

Dzięki za odpowiedź chociaż wiem, że to niemożliwe.

Pozdrawiam. Mati_166


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin