Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Pytanka!!! [shoutbox i nowa kategoria]

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fazi
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 16:43, 24 Sie 2005    Temat postu: Pytanka!!! [shoutbox i nowa kategoria]

1. Chcę umiescic ShoutBoxa ze strony [link widoczny dla zalogowanych] wiem ze to nie wasz servis ale lepiej sie upewnic zeby nie usuneli fora.

2. Chce stworzyc nowa kategorie. Wpisuje nazwe kategori i naciskam przycisk... i nic sie niedzieje. tak samo jak chce stworzyc forum pod kategoria. co sie dzieje Sad . Prosze o szybka odpowiedz Smile))

Z gory ThX Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
hub
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 227
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 18:25, 24 Sie 2005    Temat postu:

1. Mozesz sobie go umiescic na forum. Ale wiele osob po zainstalowaniu shoutboxa na swoim forum mialo rozne problemy typu (znikelo pol forum, nie widac kto jest na forum itp.)

2. Pewnie logujesz sie do PA przez alias czyli adres typu nazwaforum.prv.pl lepiej logowac sie do panelu administracyjnego przez oryginalny adres nazwaforum.fora.pl


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Fazi
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 21:48, 24 Sie 2005    Temat postu:

Do drugigo pytania. Ja wchodze na moje forum przez adres www.mufazi.fora.pl . w tymproblem ze jak wlaczam PA daje --> fora--> zarządzaj. niemoge stworzyc tam nowej kategorii ani nowego forum bo jak naciskam nowa kategoria(oczywiscie wpisuje nazwe) to nic sie niewyswietla i nic sie nieladuje Sad pls poradzcie !!1

z gory thx


Musze editowac text bo zapomnialem cos... Raz przez przypdaek nacislelem Opcje Synch czyjakos tak przy Jakiejs kategori Sad moze to przez to ?

Prosiłbym Admina o zobaczenie tego mojego forum. NIewiem czym to moze byc spowodowane Sad . Chce stworzyc nowa kategoria , wpisuje nazwe i nic sie niewyswietla nic sie nie laduje Sad(( pomocy !!! HELPPPPPPPPPPPP


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
hub
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 227
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 13:47, 25 Sie 2005    Temat postu:

Bardzo mozliwe ze to przez synch. powiem szczerze ze nigdy nie drazylem do czego ona sluzy. Raz nacisnalem z ciekawosci (kiedys kiedys...tak dawno ze nie pamietam jak bardzo Razz ) i zwalilo mi sie forum. Nigdy wiecej tego nie nacisne i radze nie naciskac. Napisz do po_laka maila, wyjasnij problem albo daj link do tego tematu i adres forum.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Fazi
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 21:02, 25 Sie 2005    Temat postu:

możliwe ze przez synch. ale jush se poradzilem i uzylem naprawiarki. no i oczywiscie pomoglo Smile))))))))))))))))) BOshe jak ja temu polakowi dzienkuje ze zrobil taki bajer Smile thx polak Smile and all team co robila ten bajer

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Fazi
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 21:04, 25 Sie 2005    Temat postu:

możliwe ze przez synch. ale jush se poradzilem i uzylem naprawiarki. no i oczywiscie pomoglo Smile))))))))))))))))) BOshe jak ja temu polakowi dzienkuje ze zrobil taki bajer Smile thx polak Smile and all team co robila ten bajer

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin