Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

przenoszenie pojedynczego posta - brak u moderatora

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pwjb
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 22:14, 16 Sty 2009    Temat postu: przenoszenie pojedynczego posta - brak u moderatora

Problem polega na tym że ja jako admin forum widzę pod tekstem posta opcje "Przenieś ten post" i potem odpowiednio "Wstaw post w tym temacie". Niestety moderatorzy nie widzą tych funkcji. Coś da się zrobić w tym temacie ?

Zarejestrowałem konto testowe na forum jako moderator i widzę ten problem na własne oczy.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kamilk
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 1316
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 61 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 18:46, 19 Sty 2009    Temat postu:

Sprawdź czy poprawnie zostały nadane uprawnienia moderatora w konkretnym dziale.

Wskazówki znajdziesz w FAQ zamieszczonym w tym dziale.


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pwjb
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 21:14, 20 Sty 2009    Temat postu:

Moderatorzy należą do odpowiedniej grupy której zostały przydzielone uprawnienia moderatorskie na całe forum. Nie wiem co to znaczy poprawnie. Odpowiednie nicki świecą się na zielono. Założyłem sobie drugie konto testowe i widzę ten problem przy jakimkolwiek sposobie dania sobie moderatora, tylko wówczas kiedy jest się adminem forum problem ten nie występuje.

Co najciekawsze odpowiednie funkcje istnieją, wystarczy tylko odpowiednio skonstruować URL zapytania a post zostanie nawet na koncie moderatora zaznaczony jako do przesunięcia, i co jeszcze ciekawsze wtedy we wszystkich postach pojawia się opcja "wstaw post w tym temacie", ale jako jedyna, nie ma nawet wtedy zaznaczenia danego postu do przeniesienia. Wygląda to tak jakby ktoś specjalnie wyłączył wyświetlanie się tej opcji - i to dosyć nieudolnie.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pwjb
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 20:43, 21 Mar 2010    Temat postu:

Coś nowego w tym temacie ? Problem opisany wyżej występuje nawet jeśli dana osoba jest wprost ustawiona jako moderator. (Myślałem że ten błąd występuje jedynie jeśli ktoś jest moderatorem w wyniku przynależności do grupy.)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
cytra
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 21:39, 21 Mar 2010    Temat postu:

jestem moderatorem kilku for a przynależę do kilku grup. Moje prawa moderatorskie zostały przydzielone konkretnie do mojego nicka a nie do grupy ludzi. Myślę, że w tym tkwi problem Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
PawelP
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 19 Maj 2012
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 18:18, 01 Cze 2012    Temat postu:

Witam
Odgrzeję trochę temat, bo mam ten sam problem.
Otóż, moderatorzy na forum, mają przydzielone po kilka kategorii i w jednych mają wszystkie przysługujące opcje, a w innych brak jest właśnie "Przenieś ten post"
Co ciekawe, że w tej samej kategorii jeden mod to ma, a drugi nie.
Sprawdziłem wszystko co tylko możliwe i nie mam pojęcia jaka może być tego przyczyna.
Bardzo proszę o pomoc.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mariano
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 17
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 12:29, 06 Cze 2012    Temat postu:

Jest taka opcja, jak 'Podziel temat' Razz



Zaznaczasz posty, które chcesz wydzielić (przenieść). W polu 'Nowy temat' wpisujesz nazwę tematu, a niżej masz opcję 'Forum dla nowego tematu' - wybierasz dział, a następnie klikasz 'Wydziel wybrane posty'. W ten sposób możesz przenieść dowolną liczbę postów. Mam nadzieję, że pomogłem Razz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mondry
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 140
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 13 razy
Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 14:41, 06 Cze 2012    Temat postu:


Mariano napisał:
Jest taka opcja, jak 'Podziel temat' Razz



Zaznaczasz posty, które chcesz wydzielić (przenieść). W polu 'Nowy temat' wpisujesz nazwę tematu, a niżej masz opcję 'Forum dla nowego tematu' - wybierasz dział, a następnie klikasz 'Wydziel wybrane posty'. W ten sposób możesz przenieść dowolną liczbę postów. Mam nadzieję, że pomogłem Razz

Prawda, ale jest jedna wada. W ten sposób nie da się przenieść postów do tematów już istniejących.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
PawelP
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 19 Maj 2012
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 14:15, 08 Cze 2012    Temat postu:

Dzięki za dobre chęci, ale niestety mondry ma rację Confused

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Elit Typer
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 9:34, 27 Sie 2012    Temat postu:

Mam pytanie dotyczące mozliwości przywrócenia wykasowanych pomyłkowo postów. Dzisiaj je wykasowałem . Czy moge je jakoś przywrócić z powrotem. I jeszcze jedno bo nie dokładnie zrozumiałem u góry. W złym temacie podałem te własnie wykasowane posty i chciałem je przenieśc do innego tematu. Problem w tym ,ze widzxe opcje przeniesienia całego tematu, a ja chce tylo wybrane posty przenieśc do innego tematu. Co zrobić. Prosze ale tak kawa na ławe?

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Elit Typer dnia Pon 9:34, 27 Sie 2012, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 9:48, 27 Sie 2012    Temat postu:


Elit Typer napisał:
Mam pytanie dotyczące mozliwości przywrócenia wykasowanych pomyłkowo postów. Dzisiaj je wykasowałem . Czy moge je jakoś przywrócić z powrotem. I jeszcze jedno bo nie dokładnie zrozumiałem u góry. W złym temacie podałem te własnie wykasowane posty i chciałem je przenieśc do innego tematu. Problem w tym ,ze widzxe opcje przeniesienia całego tematu, a ja chce tylo wybrane posty przenieśc do innego tematu. Co zrobić. Prosze ale tak kawa na ławe?

Praktycznie istnieje coś takiego jak napisanie na [link widoczny dla zalogowanych] maila z prośba o przywrócenie bazy. Ale tu się zaczynają schody.

1. Wątpię by ktokolwiek Ci chociaż na to odpowiedział
2. Nawet jak by Ci przywrócono bazę to z czasu wcześniejszego i niekoniecznie te tematy by były. Oraz wtedy mogły by zniknąć niektóre inne nowe tematy.

Wywalając kawę na ławę proponuję zapomnieć o odzyskiwaniu. Jedyne co polecam to po prostu napisanie ich od nowa. Może nie będą takie jak wcześniejsze. Ale na pewno będą.

Co do przenoszenia postów do innego tematu to masz na dole każdego posta Przenieś ten post Klikasz w poście który chcesz przenieść i wchodzisz w temat do którego ma być przeniesiony i klikasz na Wstaw post w tym temacie i w ten sposób przeniesiesz. Musisz mieć te opcje widoczne


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Elit Typer
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 9:51, 27 Sie 2012    Temat postu:

Dzięki zajarzyłem o co biega>

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin