Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Przejęcie forum, nie aktywni admini

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FreshPrince
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 0:38, 19 Cze 2012    Temat postu: Przejęcie forum, nie aktywni admini

Witam

Czy jest możliwość przeniesienia praw do forum na innego użytkownika "bez wiedzy" administratora ? Sytuacja jest dosyć patowa mianowicie, żaden z administratorów nie interesuje się nim (grubo ponad 200 dni od ostatniego logowania) i nie ma z nimi żadnego kontaktu. Forum rozrosło się siłą rozpędu i w tym momencie ma już prawie 1400 użytkowników, niestety w wyniku braku moderacji i jakiejkolwiek dyscypliny na forum zaczął pojawiać się spam i masa wyzwisk, przez co drastycznie spadła aktywność na forum uprzednio stałych bywalców. Co można zrobić by odzyskać kontrole nad forum i opanować sytuację. Pozdrawiam.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 8:38, 19 Cze 2012    Temat postu:

Praktycznie NIC!
Główny Admin jest jedynym "władnym" forum! Nikt inny praw Admina Ci nie nada.
Przeniesienie praw możliwe nie jest (tzn. teoretycznie jest gdyby Admini fora pl wysłali Ci nowy mail aktywacyjny - praktycznie zero szans!). Admini fora.pl ingerować nie zechcą bo nie mają podstaw.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez jkw dnia Wto 8:40, 19 Cze 2012, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
FreshPrince
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 19:30, 19 Cze 2012    Temat postu:


jkw napisał:
Praktycznie NIC!
Główny Admin jest jedynym "władnym" forum! Nikt inny praw Admina Ci nie nada.
Przeniesienie praw możliwe nie jest (tzn. teoretycznie jest gdyby Admini fora pl wysłali Ci nowy mail aktywacyjny - praktycznie zero szans!). Admini fora.pl ingerować nie zechcą bo nie mają podstaw.



Podstawą jest to, że twórca nie logował sięprzez ostatnich 900dni a ostatni z 3 administratorów 250 dni temu. Napisałem mail została mi przyznana ranga administratora z adnotacj, że nie mogę ruszać konta założyciela. Przy próbie logowania do panelu administratora mam jednak brak autoryzacji i nie wiem czy dostałem tylko rangę bez uprawnień czy to jakiś błąd.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 11:27, 20 Cze 2012    Temat postu:

Tak jak Ci pisałam poprzednio

jkw napisał:
Praktycznie NIC!
Główny Admin jest jedynym "władnym" forum! Nikt inny praw Admina Ci nie nada.
Przeniesienie praw możliwe nie jest (tzn. teoretycznie jest gdyby Admini fora pl wysłali Ci nowy mail aktywacyjny - praktycznie zero szans!). Admini fora.pl ingerować nie zechcą bo nie mają podstaw.


Admin Główny, czyli założyciel danego forum nadaje prawa Admina, ale i tak TO ON pozostaje Głównym Adminem forum.
Wydaje mi się, że teraz jest tak samo - nadano Ci rangę Admina, ale uprawnień Admina nie masz bo to może zrobić jedynie Admin Główny.

"Odnowionego" maila aktywacyjnego Ci nie wyślą, dlatego tak bardzo jest on cenny i trzeba go strzec "jak oka w glowie".


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
FreshPrince
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 23:09, 21 Cze 2012    Temat postu:


jkw napisał:
Tak jak Ci pisałam poprzednio

jkw napisał:
Praktycznie NIC!
Główny Admin jest jedynym "władnym" forum! Nikt inny praw Admina Ci nie nada.
Przeniesienie praw możliwe nie jest (tzn. teoretycznie jest gdyby Admini fora pl wysłali Ci nowy mail aktywacyjny - praktycznie zero szans!). Admini fora.pl ingerować nie zechcą bo nie mają podstaw.


Admin Główny, czyli założyciel danego forum nadaje prawa Admina, ale i tak TO ON pozostaje Głównym Adminem forum.
Wydaje mi się, że teraz jest tak samo - nadano Ci rangę Admina, ale uprawnień Admina nie masz bo to może zrobić jedynie Admin Główny.

"Odnowionego" maila aktywacyjnego Ci nie wyślą, dlatego tak bardzo jest on cenny i trzeba go strzec "jak oka w glowie".




Może już więcej się nie wypowiadaj.. bo widać nie masz pojęcia o czym piszesz.



Otrzymałem właśnie full dostęp do panelu administratora i mam problem jak włączyć pokazywanie adresu ip przy każdym poście ? Jest to wogóle możliwe ? Bardzo by to pomogło z trolami na forum.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 6:47, 22 Cze 2012    Temat postu:

Podaj może linka do forum bo z tego co piszesz chyba zaczyna wynikać że nie jest to forum w serwisie fora.pl Administrator oraz moderator widzi IP przy każdym poście i tego nie wyłączysz.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 9:27, 22 Cze 2012    Temat postu:


FreshPrince napisał:
...
Otrzymałem właśnie full dostęp do panelu administratora i mam problem jak włączyć pokazywanie adresu ip przy każdym poście ? Jest to wogóle możliwe ? Bardzo by to pomogło z trolami na forum.


FreshPrince chce włączyć pokazywanie IP - włanczsz klikając na obrazek z literkami "ip" po prawej stronie każdego posta.



Dr.Kidler napisał:
... Administrator oraz moderator widzi IP przy każdym poście i tego nie wyłączysz.


To znaczy na fora.pl !

Ale faktycznie chyba nie na fora.pl to jego forum.


FreshPrince napisał:
...
Może już więcej się nie wypowiadaj.. bo widać nie masz pojęcia o czym piszesz. ....


Bez komentarza!


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez jkw dnia Pią 9:38, 22 Cze 2012, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin