Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Prywatne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Delmaa
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 25
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 17:14, 21 Kwi 2006    Temat postu: Prywatne

Mam ustawiony dział jako prywatny ale tylko ja moge tam wchodzic i drugi admin. Jak wyznaczac osoby do wchodzenia tam?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ali24
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Pią 17:19, 21 Kwi 2006    Temat postu:

no wlasnie ja tez taki dzial zrobilem i wyznaczylem osoby dla ktorych mial ten dzial byc widoczny ale i tak byl niewidoczny nie wiem czemu

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
RobertMHT
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 76
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 17:23, 21 Kwi 2006    Temat postu:

ja u siebie zrobilem tak: Utworzylem dzial ukryty i tylko dla administratorow. I kazdej osobie godnej zaufania, ktora chcialem dopuscic do tego dzialu dalem moderatoa ale tylko tego 1 dzialu. Jak sie boisz ze cos Ci moga namieszac to zawsze mozesz ich zrobic adminami smietnika lub jakiegos dzialu zamknietego w ktorym nie ma zadnych postow(czyli taki ktory np jest tylko po to zeby w opis wklejac skrypty)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pppiekarz
Prawa ręka mafii
Prawa ręka mafii



Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: z odległej galaktyki...

PostWysłany: Pią 17:35, 21 Kwi 2006    Temat postu:


RobertMHT napisał:
ja u siebie zrobilem tak: Utworzylem dzial ukryty i tylko dla administratorow. I kazdej osobie godnej zaufania, ktora chcialem dopuscic do tego dzialu dalem moderatoa ale tylko tego 1 dzialu. Jak sie boisz ze cos Ci moga namieszac to zawsze mozesz ich zrobic adminami smietnika lub jakiegos dzialu zamknietego w ktorym nie ma zadnych postow(czyli taki ktory np jest tylko po to zeby w opis wklejac skrypty)

Mylisz sie nie można kogoś zrobić adminem działu, co najwyżej moderatorem. Admin to admin, jest od wszystkiego. A żeby komuś dać dostęp do działu, to ustaw ten dział jako: Prywatny [ukryty]

Potem możesz dawać zezwolenia użytkownikom, których chcesz widzieć w danym dziale, a robisz to tak:
PA Arrow Uzytkownicy Arrow Zezwolenia

Wpisujesz nazwe użytkownika i dajesz mu zezwolenia do konkretnych działów... Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin