Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Problem z wysyłaniem postów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Teresa
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 6:15, 03 Lis 2008    Temat postu: Re: Problem z wysyłaniem postów


Freilyn napisał:
Witam!
Piszę w imieniu Freilyn, która ma pewien problem z forami, gdyż na żadnym forum, na którym jest zarejestrowana (także na tym, dlatego piszę za nią) nie może pisać postów, bo wyświetla się jej informacja, że minęło za mało czasu od napisania przez nią ostatniego postu, chociaż swojego ostatniego posta napisała wczoraj wieczorem. Poza tym wciąż wyświetla jej się przy wszystkich tematach, że są tam nowe posty jeszcze przez nią nieprzeczytane, chociaż niektóre z nich pochodzą nawet z początku czerwca.
Kiedy ja loguję się na jej konta na swoim komputerze, mogę pisać posty bez żadnego problemu i pojawiają mi się informacje tylko o rzeczywiście jeszcze nieprzeczytanych postach...
Freilyn jest Administratorem fora freiheit.fora.pl, dlatego zależy jej na jak najszybszym rozwiązaniu tego problemu.
Prosimy o pomoc!


Takie problemy sa również na forum gdzie ja piszę. Dzis weszłam na forum i nie mozna nic wysłać, jak napisze sie jakis post kliknie sie na podgląd to dobrze, ale chcąc zaraz po sprawdzeniu go wysłać to absolutnie nie mozna, wychodzi okno że trzeba zaczekać chwile tak jakby był wysyłany wczesniej jakis post co jest nieprawdą bo nic nie było wysyłane.

nastepna sprawa to jak sie zaloguje to wszystkie fora mam oznaczone jako nieprzeczytane, nie wiem co sie dzieje. Bardzo prosze o pomoc, czy to jest coś ogólnie i wszędzie jakies problemy występują? Dziękuję bardzo, pozdrawiam
Teresa


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Freilyn
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: ze słownika
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 12:51, 05 Lip 2009    Temat postu: Problem z wysyłaniem postów

Witam!
Piszę w imieniu Freilyn, która ma pewien problem z forami, gdyż na żadnym forum, na którym jest zarejestrowana (także na tym, dlatego piszę za nią) nie może pisać postów, bo wyświetla się jej informacja, że minęło za mało czasu od napisania przez nią ostatniego postu, chociaż swojego ostatniego posta napisała wczoraj wieczorem. Poza tym wciąż wyświetla jej się przy wszystkich tematach, że są tam nowe posty jeszcze przez nią nieprzeczytane, chociaż niektóre z nich pochodzą nawet z początku czerwca.
Kiedy ja loguję się na jej konta na swoim komputerze, mogę pisać posty bez żadnego problemu i pojawiają mi się informacje tylko o rzeczywiście jeszcze nieprzeczytanych postach...
Freilyn jest Administratorem fora freiheit.fora.pl, dlatego zależy jej na jak najszybszym rozwiązaniu tego problemu.
Prosimy o pomoc!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
cleXter
Wymiatacz
Wymiatacz



Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 570
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 13:00, 05 Lip 2009    Temat postu:

Kliknij na przycisk "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane", a co do pisania postów, to można sprawdzić w konfiguracji forum jaki jest czas Anty-Floodowy, można go ustawić dowolnie. Nie wiem jaka może być inna sytuacja, spróbuj skasować ciastka z przeglądarki może pomoże Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Freilyn
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: ze słownika
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 13:06, 05 Lip 2009    Temat postu:

No właśnie "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane" też nic nie daje, po piętnastu razach wszystko wciąż miga jako nieprzeczytane.

A problem zarówno z nieprzeczytanymi postami jak i z ich pisaniem występuje tylko na jej komputerze, ja na swoim po zalogowaniu się na jej konto mogę pisać jak widać bez żadnego problemu

Ten sam problem co z postami dotyczy też PW, nie można żadnej PW wysłać do żadnego użytkownika


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Freilyn dnia Nie 13:49, 05 Lip 2009, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin