Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Problem z e-mailem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kalipsa
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 30
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Sob 18:38, 07 Lut 2009    Temat postu: Problem z e-mailem

Około pół roku temu zarejestrowałam forum, którego nawet nie otworzyłam, zgodnie z informacją w e-mailu aktywacyjnym "Jeśli w cišgu pierwszych 30 dni na Twoim forum nie pojawi się żaden wpis, zostanie ono usunięte." powinno zostać usunięte. Teraz postanowiłam założyć inne forum, którym bym się aktywnie zajmowała na ten e-mail, jednak nie mogę, ponieważ jest już zarejestrowany, co powinnam w tej sytuacji zrobić?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
x-alien
Moderator
Moderator



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 3538
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 80 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 22:12, 07 Lut 2009    Temat postu:

napisać maila na [link widoczny dla zalogowanych] z prosbą o usunięcie forum i dołączenie maila, którego dostałaś przy jego zakładaniu.

co do "automatycznego" usuwania for to chyba jakaś nieudana modyfikacja... o ile istnieje.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Nie 17:58, 08 Lut 2009    Temat postu: Re: Problem z e-mailem


Kalipsa napisał:
Około pół roku temu zarejestrowałam forum, którego nawet nie otworzyłam, zgodnie z informacją w e-mailu aktywacyjnym "Jeśli w cišgu pierwszych 30 dni na Twoim forum nie pojawi się żaden wpis, zostanie ono usunięte." powinno zostać usunięte. Teraz postanowiłam założyć inne forum, którym bym się aktywnie zajmowała na ten e-mail, jednak nie mogę, ponieważ jest już zarejestrowany, co powinnam w tej sytuacji zrobić?


Najłatwiej i najszybciej i najpraktyczniej założyć nową skrzynkę specjalnie dla forum.


Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Nie 17:59, 08 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin