Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Problem z czasem na forum

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MariuszPalka
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 22:25, 24 Wrz 2017    Temat postu: Problem z czasem na forum

Witam,

na swoim forum mam niepoprawny czas. Niezależnie od strefy czasowej (próbowałem już wszystkich możliwości z czasem letnim i zimowym oraz zmianą zarówno na Panelu Administracyjnym jak i w Profilu) czas jest totalnie inny, różni się nawet nie o pełną godzinę, ale o kilkadziesiąt minut.

Sprawdzałem inne fora, chociażby .dioramy fora.pl/ i widzę, że problem występuje nie tylko u mnie. Czy można prosić o pomoc jak to naprawić?

Pozdrawiam


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 0:27, 25 Wrz 2017    Temat postu:

Czas ustawiasz w PA - Ogólne Konfiguracja - Strefa Czasowa Systemu. Tu ustawiasz poprawnie jak chcesz.
Dodatkowo, jednocześnie! musisz sobie zmienić w profilu Strefa Czasowa: na taki jaki zechcesz widzieć.
Po zmianie w PA będzie to domyślne ustawienie na forum. Wszystkie osoby które przed zmianą miały inaczej w profilach, będą musiały sobie ręcznie zmienić czas w profilu. Możesz też jako admin zrobić to za nich.

Nie zwróciłam uwagi, ale faktycznie COŚ się pozmieniało!!
To już jest w gestii Administratorów fora.pl, ale można to trochę sztucznie ominąć/naprawić ustawiając (teoretycznie błędną) strefę czasową na
GMT + 8:00 Pekin, Hong kong, ... w PA i swoim profilu!!Tak zmieniłam na swoim forum. Mam teraz prawidłową godzinę i datę (http://www.perskaalternatywa.fora.pl/) zobacz sobie.
Nie wiem czy tak samo będzie u Ciebie, może? popróbuj z innymi ustawieniami na pierwszy rzut oka bezsensownymi.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez jkw dnia Pon 3:46, 25 Wrz 2017, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MariuszPalka
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 19:30, 25 Wrz 2017    Temat postu:

zarówno u mnie jak i u Ciebie jest inna godzina. ustawiłem Pekin w obu miejscach i dalej jest nie tak, najbardziej irytuje mnie to, że ten czas nie różni się o pełne strefy czasowe, ale właśnie o jakieś głupie dwadzieścia kilka bądź kilkanaście minut.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 23:52, 25 Wrz 2017    Temat postu:

To jest w ogóle bardzo dziwne! Wczoraj rano, jak ustawiałam było dobrze. I data i godzina. W tej chwili faktycznie mam dobrą datę, ale złą godzinę!
Zamiast 6:24 mam 5:49!
Identyczna sytuacja jest tutaj na forum, co sugerowało by też takie ustawienia tego forum!!?? Nie rozumiem.
Napiszę jeszcze PM do mądrzejszego niż ja (Admina tego forum) zobaczymy co odpowie.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez jkw dnia Wto 0:05, 26 Wrz 2017, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MariuszPalka
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 8:03, 26 Wrz 2017    Temat postu:

No nie jest to normalne. Teraz jest godzina 14:41, a wyświetla mi się jako 14:02, a od wczoraj zmieniła się o jakieś 10 minut Paranoja. Daj znać jak się czegoś dowiesz Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 5:58, 27 Wrz 2017    Temat postu:

Oczywiście, jak tylko coś będę wiedzieć nowego to napiszę! Też już wiem, że to jest zmienne. Na moim forum wczoraj miałam różnicę ok. 30 minutową, dziś wyświetla mi 11:55 a jest 5:56 !!!
Zmieniło się wszędzie bo i u mnie i tutaj!
Zwariować można.
Wracam na ustawienia (GMT +2) Polska czas letni!!
I u siebie na forum (PA, profil) i tutaj (profil). Ciekawe co będzie jutro!! W tej chwili jest wszystko dobrze! (jest 6:05), środa 27.09.2017


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez jkw dnia Wto 23:27, 26 Wrz 2017, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 23:25, 27 Wrz 2017    Temat postu:

Dalej jest dobrze na tych ustawieniach ((GMT +2) Polska czas letni!)
Odpowiedzi nie dostałam na swoje pytanie i chyba nawet nie została przeczytana. Wydaje mi się, że to fora.pl COŚ dłubie. (jako ciekawostka - wczoraj ok. godz. 6:13 czas na moim forum szedł DO TYŁU!!)


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 18:37, 02 Paź 2017    Temat postu:

Znowu jest źle! 4 dni wszystko funkcjonowało OK a teraz znowu czas jest niewłaściwy!! Co wyprawiają Ci nasi właściciele!!

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez jkw dnia Pon 18:41, 02 Paź 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin