Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Problem

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kopytek
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 19:08, 30 Lip 2008    Temat postu: Problem

Witam serdecznie założyłem dzisiaj forum i pojawia mi się taki napis jak chce coś na nim umieścić:


Aby zabezpieczyć to forum przed spamującymi robotami pozwalamy na publikację adresów stron www tylko zarejestrowanym użytkownikom i tylko tym, którzy opublikowali do tej pory co najmniej 3 wypowiedzi i są zarejestrowani na tym forum od co najmniej 24 godzin.

Liczba Twoich postów: 0, od rejestracji minęło: 1g 42m

Dziękujemy za zrozumienie i wspólną walkę z internetowymi śmieciarzami. Jeśli uważasz, że otrzymałeś ten komunikat przez pomyłkę powiadom administację forum.


Proszę o pomoc


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Kopytek dnia Śro 19:08, 30 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MegaPaker
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 19:12, 30 Lip 2008    Temat postu:

Czy to sie pojawia jezeli wysyłasz wypowiedz z linkiem do WWW ? Jezeli tak, to jest tak jak opisano wyrzej po 24 godzinach od zalogowania i 3 postach bez WWW bedzie miał pełen doste do forum.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 19:12, 30 Lip 2008    Temat postu:

Wałkowane tyle razy że powinni za taki "problem" dawać ostrzeżenie.

Przeczytaj ze zrozumieniem komunikat i dowiesz się z niego że dopóki nie spełnisz warunków opisanych w komunikacie to nie będziesz mógł umieszczać linków w postach. Musisz mieć napisane minimum 3 posty i ma upłynąć minimum 24 godziny od zarejestrowania się.

Posty bez linków możesz umieszczać. Blokuje tylko adresy [link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kopytek
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 19:25, 30 Lip 2008    Temat postu:

kolego tylko, że ja nie daje żadnego www, a komunikat się pojawia!!!
To co mam rozumieć, że jako administrator i założyciel nie mogę założyć tematu jak tak to śmieszne to Laughing
acha i do tego musze opublikować 3 wypowiedzi ?


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Kopytek dnia Śro 19:28, 30 Lip 2008, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 19:32, 30 Lip 2008    Temat postu:


Kopytek napisał:
kolego tylko, że ja nie daje żadnego www, a komunikat się pojawia!!!
To co mam rozumieć, że jako administrator i założyciel nie mogę założyć tematu jak tak to śmieszne to Laughing
acha i do tego musze opublikować 3 wypowiedzi ?

Możliwe że próbujesz dodać jakiś obrazek itp. Cokolwiek co w poscie będzie miało [link widoczny dla zalogowanych] http. spowoduje wyświetlenie się komunikatu.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kopytek
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 19:33, 30 Lip 2008    Temat postu:


Dr.Kidler napisał:
Posty bez linków możesz umieszczać.

No gdybym mógł to bym umieścił chyba nie jestem debilem i czytać ze zrozumieniem potrafie. Tak na marginesie to może Tobie powinni dać ostrzeżenie za rypanie nowych ludzi (jak mnie takie cwaniactwo ...)
Nie dodaje nic z www chyba że adres mail się do tego zalicza też, ale tam nie ma www


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Kopytek dnia Śro 19:34, 30 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 19:40, 30 Lip 2008    Temat postu:


Kopytek napisał:

Dr.Kidler napisał:
Posty bez linków możesz umieszczać.

No gdybym mógł to bym umieścił chyba nie jestem debilem i czytać ze zrozumieniem potrafie. Tak na marginesie to może Tobie powinni dać ostrzeżenie za rypanie nowych ludzi (jak mnie takie cwaniactwo ...)
Nie dodaje nic z www chyba że adres mail się do tego zalicza też, ale tam nie ma www
Gościu burzysz się a nawet na forum nie potrafisz przejrzeć. FAQ od czego jest?? Jest też opcja szukaj. Jak się nie chce i ma się lenia to się zakłada kolejny raz temat, a potem się tłumaczy że "nowy jestem". Ten temat wałkowany był wyjątkowo dużo razy.

Poszukaj, poczytaj, dowiesz się więcej.

Co do rypania to nie preferuje dzieci i osobników płci tej samej. Nie wnikam jak jest to w Twoim przypadku.

Emaili nie zlicza. Sprawdzałem


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Dr.Kidler dnia Śro 19:42, 30 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kopytek
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 19:50, 30 Lip 2008    Temat postu:

No to już nie wiem ocb bo ja nie wpisuje niczego zabronionego więc dlatego zgłaszam to jako problem bo każdy ma chyba do tego prawo!
Sory, ale rzadko spotykam takich ludzi jak Ty dziecko to sobie poszukaj w piaskownicy bo może się okazać, że ktoś jest starszy niż TY!!!

EDIT:
Sam rozwiązałem, to przez podanie maila w wiadomości - podpowiadam Tym którzy też będą mieć takie problemy Wink

Temat można zamknąć


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Kopytek dnia Śro 20:01, 30 Lip 2008, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin