Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Pozostający post po przeniesieniu tematu

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
delcortez
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 06 Sty 2011
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 0:04, 06 Sty 2011    Temat postu: Pozostający post po przeniesieniu tematu

Witam
Mam taki problem, że przeniosłem temat na inne forum. Co się okazuje? Jak jest "zakładka" "ostatni post" to dalej pozostał użytkownik, który napisał ten temat mimo, że został on przeniesiony. Co lepsze przeniosłem ten temat, dalej jest napisane, że tematów jest 3 i postów 3. Za to na innym forum, na które przeniosłem temat jest tematów 2 a postów 3 - liczba tematów nie wzrosła, a postów pozostała. Da się temu jakoś zaradzić? Chodzi ogólnie o to, że ten post jakby nie został przeniesiony po prostu i mi się wydaje, że tu tkwi problem... Ale mogę się mylić Confused


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 0:16, 06 Sty 2011    Temat postu:

Przy przenoszeniu tematu prawdopodobnie nie odznaczyłeś rubryki Pozostaw odnośnik na starym forum. W dziale zostały linki które przenoszą do tego tematu mimo że leży w innym dziale. Pokasujesz je za pomocą opcji Możesz moderować to forum. Zanim zaczniesz kasować sprawdź wszystko na jednym temacie który np. jest mniej "uczęszczany" lub zrób sobie testowy temat który przeniesiesz i skasujesz odnośnik. Dzięki temu sprawdzisz jak to zrobić i w razie jakiegoś błędu nie skasujesz sobie cennego tematu.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
delcortez
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 06 Sty 2011
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 0:29, 06 Sty 2011    Temat postu:

nie pozostał odnośnik. zobacz: wejdz na mój profil i zobacz ulubione forum -> dział "forum" niby jest temat, a jednak go nie ma, bo jest w dziale "strona główna" i o co tu chodzi?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 0:45, 06 Sty 2011    Temat postu:

Hmmm czyli to jakiś błąd bazy może być. Ogólnie masz sporo nakombinowane z subforami. Idzie się pogubić Razz

Wejdz do PA Fora - Zarządzaj i tam przy każdym dziale masz opcję Synch. Jest to synchronizacja. Spróbuj ją zrobić.

Jeśli to nie pomoże to zostaje naprawiarka. Zaznaczasz na TAK opcje:
Napraw tabele
Optymalizuj tabele
Napraw strukturę bazy danych
Napraw liczniki

Resztę zaznacz na NIE bo w przeciwnym razie przywróci Ci forum do domyślnych ustawień.

Jak wszystko poustawiasz poprawnie wciśnij Uruchom usługę naprawiarki Po wciśnięciu pozostaje czekać aż skończy.


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
delcortez
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 06 Sty 2011
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 0:52, 06 Sty 2011    Temat postu:

Synchronizacja pomogła! Wielkie dzięki stary! "Pochwała" poszła Smile

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez delcortez dnia Czw 0:52, 06 Sty 2011, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin