Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Po wylogowaniu nie działają tagi html.

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zico
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 08 Wrz 2007
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Sob 14:36, 19 Kwi 2008    Temat postu: Po wylogowaniu nie działają tagi html.

Mam następujący problem: Chciałbym nieco rozszerzyć możliwości formatowania tekstu na swoim forum, więc dodałem kilka tagów html, tak żeby można było używać kodów "<center>tekst</center>" i "<p align="justify">tekst</p>". I wszystko jest dobrze, dopóki jestem zalogowany. Po wylogowaniu, tekst z powrotem rozformatowuje się, a kody stają sie widoczne. Oczywiście w PA zaznaczyłem opcje "zezwalaj na html". Dlaczego tak się dzieje? Będę bardzo wdzięczny i z góry dziękuję za pomoc.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Szymon3
Boss mafii postowej
Boss mafii postowej



Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 1147
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 63 razy
Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 17:21, 19 Kwi 2008    Temat postu:

Tak się dzieje, ponieważ goście nie mogą używać ani widzieć HTML i nic na to nie poradzisz...
Pozdro Exclamation


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
zico
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 08 Wrz 2007
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Sob 18:14, 19 Kwi 2008    Temat postu:

Really? No żesz k... Exclamation To zapewne jedno z tych licznych udogodnień dla użytkowników, z których słynie serwis fora.pl? Ciekawe, że na phorum.pl nie ma z tym najmniejszego problemu (sprawdzałem). Podobnie, jak ze zrobieniem sobie kopii bazy danych. Pewnie za chwilę i tak nie będzie tego posta, więc sobie pozwolę: Dałem się zwabić w pułapkę tego szajsownego serwisu. Musiałem chyba mieć jakieś chwilowe zaćmienie rozumu, żeby zakładać tu poważne forum. Confused

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin