Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Plagiat Forum!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kimberlly
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 73
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 13:47, 22 Lut 2007    Temat postu: Plagiat Forum!

Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy bezkarnie można robić plagiat forum (takie same działy, tematy, itd)? Bardzo się zbulwersowałam kiedy zobaczyłam kopie swojego forum ;/

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
miroesa
Administrator
Administrator



Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 3592
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 13:57, 22 Lut 2007    Temat postu:

widzisz.
teoretycznie mozna.
nie ma zakazu na to.
to co jest dostepne w necie jest dla wszystkich.

mialam kilka przypadkow plagiatu swego forum - ale juz tych for nie ma - zrezygnowaly te osoby z ich prowadzenia-lub wniesli duuze zmiany na owe fora.
co musisz zrobic? - wziac sprawy w swoje rece Wink
fora ci nie pomoze bo nie ma takiego punktu w regulaminie ktory zabrania kopiowac ;]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ligowiec
Boss mafii postowej
Boss mafii postowej



Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 1219
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z miasta sexu i biznesu
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 14:24, 22 Lut 2007    Temat postu:

Miałem podobny przypadek. Niedługo po moim po forum, nad którym trochę się napracowałem, ktoś zrobił niemal identyczne. Machnąłem na to ręką, tylko, że tam wciąż pojawiało się to co u mnie. Bezczelność tamtejszych adminów sięgnęła tego stopnia, że zarejestrowano się u mnie i prywatnymi wiadomościami reklamowano swoje forum. Tylko najlepsze jest to, iż na początku mnie to denerwowało, ale w pewnym momencie uśmiałem się jak nigdy.
Mianowicie, widząc, że moje forum się rozwija począłem myśleć o otwarciu poważnego serwisu o polskiej piłce nożnej. Oczywiście wrzuciłem takie info na forum, żeby popytać co użytkownicy na to. Serwis miał w sobie zawierać także radio sportowe. No i co się okazało, za jakiś czas konkurencja otwiera super, extra, mega wypasiony serwis piłkarski i radio.
Jak zobaczyłem to "coś" to płakałem ze śmiechu. Tak się spieszyli, żeby być przede mną, że ten serwis to chyba na Onet blog robili Laughing Laughing Laughing

W sumie to nie wiem co tam u nich słychać, bo ich adresu zapomniałem. Ja niestety bardzo zaniedbałem swoje forum ze względu na pracę i studia, ale za jakieś dwa miesiące startuje mój serwis, także i forum powróci do chwały Cool


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
shadow_Devil
Boss mafii postowej
Boss mafii postowej



Dołączył: 18 Lip 2006
Posty: 1262
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa - Sadyba

PostWysłany: Czw 17:32, 22 Lut 2007    Temat postu:

tylko swiadczy o ich dziecinnosci i beznadziejnej osobowosci... nie zrobisz nic mozesz zbanowac ich ip konta maile beda mieli troche trudniej

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
rkacz
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 27
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 17:29, 26 Lut 2007    Temat postu:

Zapewne znalazł by się sposób na to, żeby objąć część pomysłów ochroną praw autorskich, ale niestety za to trzeba płacić.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin