Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Nowe kategorie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiak
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 10:30, 12 Lip 2016    Temat postu: Nowe kategorie

Witam,
proszę mi powiedzieć, jak można na nowym forum utworzyć "nowe kategorie". Po założeniu forum otrzymałam kategorie "Forum testowe", które udało mi się skasować, ale nie wiem, jak założyć "nowe kategorie". Weszłam na Panel Administratora, potem na zarządzaj i tam wpisałam w okienko pod nazwą "nowa kategoria" nowe kategorie. Jak to zaktutalizuje to nie ma na stronie głównej tych tematów. Co zrobiłam źle? Dzięki za pomoc Wink Pozdrawiam


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Wto 11:03, 12 Lip 2016    Temat postu:

W panelu administracyjnym po utworzeniu nowych kategorii musisz utworzyć jeszcze nowe fora w tych kategoriach. Dopiero wtedy nazwy tych kategorii zaczną być widoczne na stronie głównej, wraz nazwami utworzonych w nich forów.

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Wto 11:04, 12 Lip 2016, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
kasiak
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 12:01, 12 Lip 2016    Temat postu:

tzn jedno forum, bo ja mam tylko jedno, tak? Zrobilam tak, ale to nie ma żadnego sensu, bo forum nazywa się kontrowersyjne.fora.pl i przy każdej kategorii pisze nazwa forum.

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez kasiak dnia Wto 12:06, 12 Lip 2016, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Wto 17:10, 12 Lip 2016    Temat postu:

Obejrzałem twoje forum. Trochę nie tak robisz.

Usuń to wszystko, co do tej pory utworzyłaś.

Utwórz nową kategorię (możesz ją zatytułować na przykład "Kontrowersyjne tematy"), a później w tej kategorii zakładaj nowe fora: "Aktualne", "Polityka", "Popularne serwisy społecznościowe" i inne. Wtedy będzie to wyglądało tak, jak trzeba.
Powrót do góry
kasiak
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 17:11, 12 Lip 2016    Temat postu:

czyli nowe forum oznacza nową kategorię?

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez kasiak dnia Wto 17:13, 12 Lip 2016, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 6:32, 13 Lip 2016    Temat postu:

Kategorie i fora w nich zawarte tworzymy w

PA-->Fora-->Zarządzaj

Odpowiedź na maila wysłana.

Poczytaj BARDZO dokładnie http://www.forum.fora.pl/pomoc-i-pytania,3/faq,24708.html czyli FAQ tam są wszystkie odpowiedzi na podstawowe pytania.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kasiak
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 9:54, 13 Lip 2016    Temat postu:

W tym sęk, że czytałam BARDZO UWAŻNIE! Tylko prosze zobaczyć, co tam pisze. To że muszę wejść na fora i zarządzaj to jest jasne. Dalej nic nie jest wytłumaczone. Nielogiczne jest dla mnie, że mam kategorie i nowe forum. Nowe forum oznacza dla mnie założenie całkiem nowego forum a nie nowej kategorii. Te wyrażenia nie mają dla mnie żadnego sensu. Poza tym np. nie pisze, jak to zrobić, żeby tematy założone w tym nowym forum były widoczne na stronie głównej a nie dopiero jak się nakliknie na to forum. FAQ nic nie pomaga, jest zbyt ogólnikowe. Pisząc go powinno się patrzeć ze strony nowego użytkownika a nie osoby, która zajmuje się tym codziennie.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 13:27, 13 Lip 2016    Temat postu:


kasiak napisał:
Poza tym np. nie pisze, jak to zrobić, żeby tematy założone w tym nowym forum były widoczne na stronie głównej a nie dopiero jak się nakliknie na to forum.

No, bo tego zrobić nie można. Tematy dopiero są widoczne jak się wejdzie w określone forum, to zresztą chyba jest logiczne.
To jest tak jak byś otworzyła np. książkę - musisz ją otworzyć żeby zobaczyć spis treści.
Np. tworzysz fora - Rasy kotów, Rasy psów, Rasy krolików - a tematami będą poszczególne rasy określonego zwierzątka widoczne dopiero po wejściu w interesujące usera/czytelnika forum (Kategorię, czy jak wolisz to nazwać!)

FAQ pozwala na zorientowanie się co i jak zrobić, wszyscy kiedyś tak zaczynali.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kasiak
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 15:23, 13 Lip 2016    Temat postu:

Ok, dziękuję za "MIŁĄ" odpowiedź.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin