Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Nietypowe pytanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaminiak
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 27
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 18:56, 23 Wrz 2005    Temat postu: Nietypowe pytanie

Jestem młodym adminem, tak naprawde mało wiem, lecz mimo to podjąłem sie ambitnego projektu ..... postanowiłem zrobic forum dla całej młodziezy z mojego miasta (miasto ok. 10000 mieszkańców)

Uważam ze fora.pl jest jednym z lepszych i bardziej stabilnych dostarczycieli usługi ( hostingu forum ??? ).

Mimo to mam pytanie do szefostwa fora.pl:

Chciałbym wiedziec czy fora.pl pociągnie jeszcze pzrynajmniej z rok ????

Oczywiscie wykluczamy sytuacje bankructwa i przypadki losowe. Chodzi o to czy czasem nie macie zamiaru zamkac tego w najbliższym czasie, bo poprostu boje się że otworze to forum, ludzie zaczą sie rejstrować i na nie wchodzić a tu nagle po 3 tyg czy miechu THE END ...

Boje sie dlatego ze to nie bedzie takie zwykłe forum, tylko niejako forum miejskie, także jak ono tak nagle padnie to burmistrz z rada miejska mnie chyba wykastrują .....

Poprostu czy ktos moze rozwiać moje obawy i zapewnić mnie że jeszce troche podziałacie i ze nie zamierzacie zwijać swojej działalności ...


P.S
Czy można wam robić reklame czy raczej nie wyrazacie na to zgody np: koszulki z napisem www.nazwamojegoforum.fora.pl i ulotki rozdawane w moim mieście czy to odpada????

Oczywiscie wszystko z kultura i bez żadnego szargania imienia waszej firmy, poprostu chce rozreklamowac moje forum, jego adres www a co za tym idzie i wasza "firmę" ....


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
lukaszko82
Wymiatacz
Wymiatacz



Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 529
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 19:05, 23 Wrz 2005    Temat postu:

Witam,

Bez obaw, podziałamy na pewno jeszcze rok a nawet i dużo dłużej a to dlatego że ciągle się rozwijamy.

Oczywiście możesz reklamowac adres swojego forum na koszulkach itp. to nam zupenie nie przeszkadza Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kaminiak
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 27
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 19:10, 23 Wrz 2005    Temat postu:

Spox, dziekuje i pozdrawiam, w taki razie mnie nie wykastrują.... ocaliliscie mi..... mnie Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Shire'
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią 20:40, 23 Wrz 2005    Temat postu:

Własciwie, jeżeli już robisz taki projekt z reklamą koszulkami kubkami i innymi takimi, a forum ma być znane i naprawde organizujesz to wszystko dobrze i jesteś zaangazowane to mimo iż, że fora.pl to bardzo dobry serwis to mimo wszystko proponuję wykupić sobie forum w vBuletin opcji jest naprawde wiele i jest znacznie lepsze od phpbb. Chyba, że tak naprawde to okaże się tylko zwykłym forum to radzę jednak zrobić tutaj. Poprostu na fora.pl często serwer chodzi wolno, i się zacina. Bąźmy szczerzy mimo iż, że nie chcę robić anty reklamy to prywatne wykupione forum jest o wiele lepsze.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kaminiak
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 27
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 20:59, 23 Wrz 2005    Temat postu:

No epwnie ze lepsze ale nie wiem czy sie orientujesz ale polskie władze samorzadowe sa chetne do współpracy do momentu az nie dochodzi do kwesti pieniędzy także tez bym wolał prywtanie wykupić, ale mysle ze fora jest najlepsza jako darmowa Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Pią 22:08, 23 Wrz 2005    Temat postu:

sorka ze to tutaj pisze ale nikt nie wchodzi na moj temat, lukaszko wejdz do mnie temat "problem z zalozeniem forum" , bo mam problem a bardzo chce zalozyc forum, plaese
Powrót do góry
Shire'
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob 16:50, 24 Wrz 2005    Temat postu:

To właściwie tak i z tym to sie doskonale orientuję ; ) Ale przecież koszty nie są zbyt duże i o ile się nie myle płaci się na raz za cały rok ; P Takie porządne fora to raczej powinno się własnie robić płatnie, bo na fora.pl to można stworzyć sobie do jakieś gry itp ; P


A przecież takie naprzykład koszulki z reklamą forum tez kosztują kilka koszulek mniej, a przynajmniej lepsze forum Xd


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Sob 20:57, 24 Wrz 2005    Temat postu:

ej muj kumpel na swoim forum dal sobie bana przypadkowo i teraz nie moze sie zalogowac wyskakuje blad co ma teraz zrobic??
Powrót do góry
Tyver
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 03 Wrz 2005
Posty: 59
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Sob 21:59, 24 Wrz 2005    Temat postu:

Tak sie mówi, że kumpel zrobil Tk nprawde to zrób nowy login(chyb). NI jestem pewny bo nigdy się z tym nie sotklem.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kaminiak
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 27
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 23:58, 24 Wrz 2005    Temat postu:

Z tym ze:

1) Admini koszulki kupują sobie i sami beda je nosić za własne pieniadze
2) Może i koszta sa nie duże ale ejdnak to koszta, mógłbym sie nawet dogadać zeby dostawać pieniądze na to i bym wtedy płacił, z tyum ze za rok wyjeżdżam i pewnei nikt by "obciążonej pałeczki" po mnie nie przejał wiec nie widze mozliwosci płacenia
3) Uważam że fora.pl do obsługi około 300-400 osób jest wystarczajaca


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kaminiak
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 27
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 0:00, 25 Wrz 2005    Temat postu:

P.S

Dowiem sie wkoncy jak przywróucic standardowe emotikonki?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin