Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Nie zawsze działajacy HTML

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamulec
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 08 Paź 2005
Posty: 61
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 20:15, 28 Sie 2008    Temat postu: Nie zawsze działajacy HTML

Witam!

Na forum wrzuciłem taką tabelę:

Kod:
<table><tr><td><center><center>[b]Poziom[/b]</center> </td><td><center>[b]Bazowy atak[/b]</center></td><td>[b] <center> Wytrwałość [/b]</center></td><td>[b] Refleks [/b]</td><td>[b] Wola [/b] </td><td>[b] Specjalne[/b]</td></tr><tr><td><center>1</center></td><td><center>+1</center></td><td><center>+2</center></td><td><center>+0</center></td><td><center>+0</center></td><td>Wysokie oparcie</td></tr><tr><td><center>2</center></td><td><center>+2</center></td><td><center>+3</center></td><td><center>+0</center></td><td><center>+0</center></td><td>Cięcie z półobrotu, Mistrzostwo w broni drzewcowej I</td></tr><tr><td><center>3</center></td><td><center>+3</center></td><td><center>+3</td><td><center>+1</center></td><td><center>+1</center></td><td>Co tak gnasz</td></tr><tr><td><center>4</center></td><td><center>+4</center></td><td><center>+4</center></td><td><center>+1</center></td><td><center>+1</center></td><td>Wyrzut, Mistrzostwo w broni drzewcowej II</td></tr><tr><td><center>5</center></td><td><center>+5</center></td><td><center>+4</center></td><td><center>+1</center></td><td><center>+1</center></td><td>Dwuszereg</td></tr><tr><td><center>6</center></td><td><center>+6</center></td><td><center>+5</center></td><td><center>+2</center></td><td><center>+2</center></td><td>Długie ramię, Mistrzostwo w broni drzewcowej III</td></tr><tr><td><center>7</center></td><td><center>+7</center></td><td><center>+5</center></td><td><center>+2</center></td><td><center>+2</center></td><td>Przekręt</td></tr><tr><td><center>8</center></td><td><center>+8</center></td><td><center>+6</center></td><td><center>+2</td><td><center>+2</center></td><td>Błyskawiczne przygotowanie, Mistrzostwo w broni drzewcowej IV</td></tr>
<tr><td><center>9</center></td><td><center>+9</center></td><td><center>+6</center></td><td><center>+3</center></td><td><center>+3</center></td><td>Ostoja</td></tr><tr><td><center>10</center></td><td><center>+10</center></td><td><center>+7</center></td><td><center>+3</center></td><td><center>+3</center></td><td>Grom z jasnego nieba, Mistrzostwo w broni drzewcowej V</td></tr></table>


Opera mi wyświetla, IE i FF kod źródłowy. Na drugim komputerze też mam IE, ale tam mi wyświetla. Jeden zapytany użytkownik widzi tabelę (chyba ma IE), a dwóch kod (jeden uzywa FF, a drugi nie wiem).

Co jest źle i jak to naprawić?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
x-alien
Moderator
Moderator



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 3538
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 80 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 9:08, 29 Sie 2008    Temat postu:

sprawdź, możliwe że nie wszyscy mają włączony HTML w swoich profilach.

być może zależy to też od wersji przeglądarek.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin