Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Naprawiarka zablokowała mi forum/edycja stylu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kapitan Jaszczur
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 12 Gru 2015
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 4:24, 12 Gru 2015    Temat postu: Naprawiarka zablokowała mi forum/edycja stylu

Witam, zakaładam ten temat gdyż mimo, że wysłałem prośbę poprzez kontakt na stronie głównej, nie otrzymałem odpowiedzi ani nic nie zostało naprawione. Otóż uruchomiłem naprawiarkę, aby tylko zresetować styl, trochę pogrzebałem i chciałem w miarę szybko i prosto wrócić do podstawowego. Teraz forum mam zablokowane. Adres to erpegowisko.fora.pl

I drugie pytanie, by więcej tematów nie zakładać (chyba, ze powinienem, to przepraszam), nie działa mi edycja stylów. Otóż chciałem zmienić tło, robię wszystko jak w instrukcji, lecz nic się nie dzieję. Okazało się, że jednak coś się stało: obrazek tła został wgrany, lecz samo tło, czy też jego kolor się nie usunął. Ogólnie próba zmiany koloru czegokolwiek w edycji stylu nie przynosiła efektów. Czy można coś z tym zrobić?

Z góry dzięki za odpowiedź.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 6:53, 12 Gru 2015    Temat postu:

Tak jak wielokrotnie pisaliśmy - MY TU NIC NIE MOŻEMY naprawić, to tylko Admini fora.pl, pozostaje tylko pisać i czekać, można próbować (ale wątpię by się udało) skontaktować się z nimi telefonicznie.

jkw napisał:
Do listopada 2015 właścicielem było GG


Od 1 listopada 2015

Dr.Kidler napisał:
To już nie GG network. Sprzedali i GG i Fora.pl Tak na prawdę nie wiadomo co dalej kto to będzie naprawiał i gdzie zgłaszać błędy. Nie wiadomo nic.

Teraz właścicielem jest:
Xevin Consulting Limited z siedzibą na Cyprze, z adresem siedziby: 17, Gr. Xenopoulou street, P.C. 3106 Limassol, wpisanej do rejestru Spółek i Urzędowych Likwidatorów (Registrar of Companies and Official Receiver) prowadzonego przez Ministra Handlu, Przemysłu i Turystyki, za numerem 193370 ("Xevin").


Strona internetowa o XEVIN Consulting (ciekawa):
[link widoczny dla zalogowanych]
"Grupa Xevin
Głównym udziałowcem Xevin Consulting jest Xevin Investments."

Xevin Consulting sp. z o.o.
ul. Dworkowa 3,00-784 Warszawa
telefon: (+48 22) 379 63 94
e-mail: [link widoczny dla zalogowanych]

Xevin Investments Sp. z o.o. [link widoczny dla zalogowanych]
Wawelska 14 street,02-061 Warsaw, Poland
+48 22 211 21 66, +48 22 201 32 91
[link widoczny dla zalogowanych]


Od dawien dawna wiadomo, że naprawiarka działa jak chce lub nie chce i może zepsuć forum. Do testowania pomysłów trzeba mieć forum testowe.
Zedycją stylów jest podobnie.
Nic tylko pisać i prosić o przywrócenie kopii forum z ich beckupu! (podając datę kiedy było prawidłowo).

Spróbuj może uda Ci się wejść tak:
Wejdź do panelu PA po przez modyfikację linka który Ci podam:
www.twoje_forum.fora.pl/login.php?redirect=admin/index.php&admin

Oczywiście zamiast twoje_forum wstaw nazwę swojego.
np.: https://klalaskaxd.fora.pl/login.php?redirect=admin/index.php&admin

z "&" do logowania do PA
z"/" przenosi do strony


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kapitan Jaszczur
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 12 Gru 2015
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 16:59, 12 Gru 2015    Temat postu:

Dzięki, niestety link nie działa tak jakbym chciał aby działał, ale i tak dzięki za odpowiedź. To, że naprawiarka nie działa tak jak należy, nie wiedziałem, nowy jestem No nic, będą lecieć maile.

A odnośnie drugiego pytania, czemu nie mogę edytować stylów? Wiadomo coś?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 7:56, 13 Gru 2015    Temat postu:

Przede wszystkim, na edycji stylów trzeba się znać. Naprawdę!
Zmiany tak "na chybił trafił" znowu zniszczą ci forum. Przede wszystkim podstawy HTML'a i potem pracy ze stylami na css'ie!
Ale pisałeś, że coś tam Ci działa.
A kolory wstawiasz z "bezpiecznej palety" jaką masz na forum /PA>>paleta kolorów rang/ ?

Lepiej wybierz inny styl.
W tej chwili podglądu styli już nie ma, można jedynie jeszcze coś tam podglądnąć jeszcze tutaj:
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kapitan Jaszczur
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 12 Gru 2015
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 0:32, 14 Gru 2015    Temat postu:

Nie znam się na tym za dobrze, ale działania były następujące. Najpierw, tak jak jest w FAQ, usunałem wszystkie znaki w oknie "kolor tła". Nic się nie zadziało, więc zacząłem wstawiać tam inną numerację, na początku przekopiowywałem kolory z innych okien, aby mieć pewność, że są to poprawne kody koloru, zero reakcji, próbowałem losowych ciągów, nic.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 7:03, 14 Gru 2015    Temat postu:


Kapitan Jaszczur napisał:
Nie znam się na tym za dobrze, ale działania były następujące. Najpierw, tak jak jest w FAQ, usunałem wszystkie znaki w oknie "kolor tła". Nic się nie zadziało, więc zacząłem wstawiać tam inną numerację, na początku przekopiowywałem kolory z innych okien, aby mieć pewność, że są to poprawne kody koloru, zero reakcji, próbowałem losowych ciągów, nic.


A może popełniasz prosty błąd - po zmianach nie klikasz polecenia zapisania zmian? Ale jeśli nie wiesz dokładnie jak ma wyglądać Twoje forum (wybierasz kolory nie znając ich poprawnych kodów) to potem jak wrócisz do wersji podstawowej?!!
Zniszczysz sobie forum, a czekanie na reakcję Adminów bywa niezwykle długie!
Napisałam Ci gdzie znajdziesz wszystkie poprawne kody kolorów, ale naprawdę radzę - NIC NIE KOMBINUJ NA FORUM GŁÓWNYM. Jeśli chcesz poeksperymentować to załóż sobie forum testowe.
A do tego, być może, właściciel fora.pl uniemożliwił edycję styli aby nie musieć stale przywracać poprawnych kopii po zepsuciu ich ich przez Adminów for.
Ale mnie się zdawało jak ostatnio sprawdzałam, że wszystko działa.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kapitan Jaszczur
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 12 Gru 2015
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 22:34, 14 Gru 2015    Temat postu:

Napewno klikałem zapisz zmiany Smile Ok, dzięki wielkie za pomoc, a forum testowe na pewno założę Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin