Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Mulenie

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ice
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 19 Paź 2006
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 20:40, 31 Paź 2006    Temat postu: Mulenie

Sorry że zakładam nowy temat który był już poruszany milion razy ale @X-Alien zamkną tak szybko temat iż nie idzie się wypowiedzieć Confused


AdaXGraff napisał:
To wszystko zależy od stanu serwerów niestety. I zabardzo nikt niema nato wpływu, raz moze byćlepiej a raz gorzej.


Ja wszystko rozumiem i bardzo wyrozumiały jestem. Ale Całkowite zamulanie lub nawet niemoc otwarcia forum zdarza się codziennie i przynajmniej raz dziennie (często kilka razy dziennie) przez kilka godzin.


X-Alien napisał:
temat był już setki razy poruszany a poza tym mi twoje forum chodzi bardzo dobrze


Wiem, że był setki razy poruszany, tylko musisz przyznać iż temat jest bardzo uciążliwy i cały czas nie jest nic lepiej.
To miałeś szczęscie trafić na okres bez problemowy, które są nie zaprzeczam. Nie tylko ja mówie iż strasznie muli ale użytkownicy których jest kilku (dopiero zaczynamy) Wink

Chciałbym się dowiedzieć czy coś sięzmienia z serwerami? Czy jest szansa na poprawe? A żadnych skryptów nie wgrywałem gdyż jak pisze już są problemy z wchodzeniem Crying or Very sad


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
x-alien
Moderator
Moderator



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 3538
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 80 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 20:48, 31 Paź 2006    Temat postu:

to normlane, że serwer muli. wszędzie tak jest Rolling Eyes i żadne twoje rozpaczania tutaj nie są potrzebne, bo admini tak i to naprawią. ale nikt nie siedzi na kompie przez 24h żeby to naprawić od razu... Rolling Eyes jeszcze raz powtórzę... cierpliwość Razz

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin