Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Mam pytanie o forum

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stach55555
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 23:07, 19 Paź 2010    Temat postu: Mam pytanie o forum

Mam pytanie dotyczące forum na którym jestem moderatorem inholilem . Około 14 dni temu został na nim wywieszony komunikat o treści forum zostało zablokowane przez administratora " po czym komunikat znikną . Administor forum Simisti kazał nam się przenieść na inne foum i inny serwer gdyż za przyczynę podał "Moim Mili, to forum powstało z racji tego, że starego nie mogę otworzyć. Zhakowano go i zamknieto. Prawdopodobnie wykasowano wszystkie tematy.Oczywiście admini fora.pl nie pomogli na usilne moje prośby.
Olać ich."
okultyzm.dbv .pl/forum/viewthread.php?forum_id=26&thread_id=1 . Moje pytanie brzmi : Czy wywieszone ogłoszenie wywiesiła fora.pl czy forum naprawdę zostało shackowane ? Moje pytanie jest dlatego ,że administrator forum już w przeszłości kopiował posty z internetu niestety i forum parokrotnie o mały włos nie zostało zamknięte i myślę ,że to nie było włamanie lecz po prostu z takiego powodu samo fora.pl wywiesiło komunikat .bardzo proszę o odpowiedz bo nie chce przenosin .


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 8:54, 20 Paź 2010    Temat postu:


stach55555 napisał:
... okultyzm.dbv .pl/forum/viewthread.php?forum_id=26&thread_id=1 . ...


Ale obawiam się, że to pytanie nie dotyczy fora.pl.
Adres Waszego forum jest : [link widoczny dla zalogowanych] czy tak?
Do tego mnie to forum się otwiera.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
stach55555
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 11:15, 20 Paź 2010    Temat postu:

Nie. Adres forum jest inny ale jestem nowym użyktownikiem i nie mogę wkleić linka niestety, ale się postaram. Adrs forum to www(kropka)inholilem(kropka)fora(kropka)pl. Na tym forum wisiało podane ogłoszenie o blokadzie forum i nic ponad to. Nie było widac całego forum jedynie ogłoszenie. Administrator Simisti postanowił przenieść forum twierdząc ,że na forum było włamanie a fora pl nic z tym nie zrobiła. Tu przenosi i dokładnie tu na samym początku o tym pisze www(kropka)okultyzm(kropka)dbv(kropka)pl/forum/viewthread.php?forum_id=26&thread_id=1 . moje pytanie brzmi czy to prawda ?

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez stach55555 dnia Śro 11:20, 20 Paź 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kamilk
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 1316
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 61 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 12:28, 20 Paź 2010    Temat postu:


stach55555 napisał:
Administrator Simisti postanowił przenieść forum twierdząc ,że na forum było włamanie a fora pl nic z tym nie zrobiła.
...ciach...
stach55555 napisał:
moje pytanie brzmi czy to prawda ?


Fora.pl - nie wiem, że jest kobietą Wink Jeśli włamanie było, to na pewno admini poprosili o odpowiedzi na kilka pytań: mniej więcej kiedy to miało nastąpić i z jakich adresów IP na pewno nie nastąpiło. Włamanie gdy nastąpiło, to prawdopodobnie z winy słabego konta admina forum. Czy admini nic nie zrobili - tego nikt Ci tutaj nie powie, musisz zaufać adminowi swojego forum "na słowo". Ze swojej strony dodam, że admini robią co trzeba w takich sytuacjach, a zazwyczaj wiąże się to z przywróceniem jakiejś kopii zapasowej.

Temat zamykam.

Pytaj zawsze u źródła - swojego admina lub adminów fora.pl (chociaż w tej sytuacji mogą milczeć, bo nie jesteś właścicielem-założycielem forum, a udzielanie takich informacji osobom postronnym nie jest ich obowiązkiem).


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin