Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

logo i baner nie działaja

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Czw 17:43, 03 Maj 2007    Temat postu: logo i baner nie działaja

mam styl forum Flower power(blue).I kiedy dodaje logo forum to zamiast niego pojawia się czerwony krzyzyk i białe pole.Wcześnij miałam styl catcafe to wszystko było dobrze.Jak mam to poprawic??I mam jeszzce jedno pytanie dlaczego jak na innych forach dodaję taki baner jak tu w podpisie to nie działa.Pojawia sie tylko białe pole i krzyżyk.Jak to naprawic?Za odpowiedzi serdecznie dziękuję
Powrót do góry
James Anger
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 53
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: www.graffikart.com

PostWysłany: Pią 2:07, 04 Maj 2007    Temat postu:

Prawdopodobnie to wina stylu..Albo może to być spowodowane tym że ten styl nie posiada takiej funkcji że można dać loga jakiego sie chce wymiaru tylko muszą byc odpowiednie wymiary..Skoro mówisz że na innych nie dziala to masz 2 opcje albo dać inny styl albo sprobować dać wymiary pasujące do tego stylu najlepiej wpisując tam default i kopiując wymiary standartdowego loga jakie jest w stylu flower power (blue)...

Co do tego że na innych forach nie wyświetla twoje dopisku to też może być wina stylu albo wina twojej przeglądarki..


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin