Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Linki na forum
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Nie 22:18, 08 Sty 2017    Temat postu:

.

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Sob 18:53, 16 Cze 2018, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 8:48, 09 Sty 2017    Temat postu:


Tomek_N napisał:
Proponuję wszystkim niezadowolonym z takiej decyzji pisać do fora.pl i apelować, żeby przynajmniej zrobili możliwość wyboru w Panelu administracyjnym, czy linki mają być widoczne dla niezalogowanych, czy nie (domyślnie może to nawet być ustawione na "Nie", ale z możliwością zmiany na "Tak").


I bardzo dobrze!! Piszcie, ja pisałam już kilka razy do tego powołując się na to że jestem tu Moderatorem. Po pierwszym mailu dostałam odpowiedź, że nic nie zmieniali a potem przestali odpisywać.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 20:21, 10 Sty 2017    Temat postu:

Właśnie odpisali!!
Mój mail:
" Witam, jestem Moderatorem na nieoficjalnym forum.fora.pl .
Piszę już kolejny raz. Bardzo prosimy o przywrócenie widocznych linków dla niezalogowanych. a nie jak jest w tej chwili [link widoczny dla zalogowanych]".
Jeden z userów dostał od Was odpowiedź, że jest to "jest do celowa zmiana mająca poprawić bezpieczeństwo na forach i skutecznie zniechęcić osoby spamujące na forach" .
To nikogo od spamowania raczej nie zniechęci. Może zmieńcie przynajmniej na możliwość wyboru w Panelu administracyjnym, czy linki mają być widoczne dla niezalogowanych, czy nie (domyślnie może to nawet być ustawione na "Nie", ale z możliwością zmiany na "Tak").
Pozdrawiam JKW

I odpowiedź od właścicieli fora.pl

" Autor: 89.78.49.78, 127.0.0.1
Witam,
niestety na dzień dzisiejszy nie ma takiej możliwości.
Pozdrawiam"

Obawiam się, że NIC nie zdziałamy!!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mac
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 24
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 11:24, 16 Sty 2017    Temat postu:

Kompletnie zepsuli wygląd stron dla osób niezalogowanych. I nie chodzi o to, że nie widać linków tylko, że napisami "[link widoczny dla zalogowanych]" przykryli całą treść i grafikę stron we wszystkich miejscach gdzie ta treść i grafika prowadziła do jakichś kolejnych materiałów. Zupełny bezsens.

Niechby sobie usunęli linki dla niezalogowanych ale nie przykrywając całej strony tymi swoimi tekstami "[link widoczny dla zalogowanych]".

Wystarczyłoby dać wówczas jedno info na stronie, że wszystkie linki są niewidoczne jeśli nie jesteś zalogowany i byłoby o.k.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Amid
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 89
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 17:52, 16 Sty 2017    Temat postu:

Zgadzam się całkowicie z tym co napisał "mac". Skoro odpisali "jkw": "niestety na dzień dzisiejszy nie ma takiej możliwości." - to wypada tylko całe te fora.pl zbojkotować i niech nie liczą na reklamowanie reklam.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Pieg
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 13 Sty 2017
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 20:24, 17 Sty 2017    Temat postu:


Amid napisał:
Zgadzam się całkowicie z tym co napisał "mac". Skoro odpisali "jkw": "niestety na dzień dzisiejszy nie ma takiej możliwości." - to wypada tylko całe te fora.pl zbojkotować i niech nie liczą na reklamowanie reklam.


No jak nie odpuszczą, to chyba będzie jedyne wyjście, żeby ich olać. Fatalna zmiana. Pracuje się nad forum, poświęca mu ogrom czasu, a potem oni sobie zrobią z Tobą co chcą, bo to nie twoje tylko ich (teoretycznie), bo treści napisane przez autora są jego własnością.

W każdym razie jak ktoś zarabia na linkach partnerskich, to go właśnie załatwili na amen. Większość ruchu to użytkownicy niezalogowani, a na pewno się nie zarejestruje, żeby zobaczyć link tylko wejdzie w Google i poszuka kolejnej strony.

To spam to jest mało uciążliwy wobec czegoś takiego. Powinni uszanować czas i pracę jaką ludzie poświęcili na swoje fora i im zaufali, ale jak widać mają do głęboko w d..

Nie sądziłem, że platformę, która istnieje od tylu lat stać na takie akcje i brak uszanowania użytkowników, którzy im zaufali.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Pieg dnia Wto 20:28, 17 Sty 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mac
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 24
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 2:52, 18 Sty 2017    Temat postu:


Pieg napisał:

Amid napisał:
Zgadzam się całkowicie z tym co napisał "mac". Skoro odpisali "jkw": "niestety na dzień dzisiejszy nie ma takiej możliwości." - to wypada tylko całe te fora.pl zbojkotować i niech nie liczą na reklamowanie reklam.


No jak nie odpuszczą,


Chyba właśnie odpuścili. Wydaje mi się, że wszystko wróciło do stanu sprzed blokowania linków.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
gregorio
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 65
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 6:43, 18 Sty 2017    Temat postu:

ja widze tylko dla zalogowanych, nie zmienilo sie

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 7:27, 18 Sty 2017    Temat postu:

U mnie też NIC się nie zmieniło! Właśnie sprawdziłam.
Nie sadzę żeby odpuścili, a szkoda!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mac
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 24
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 11:49, 18 Sty 2017    Temat postu:


gregorio napisał:
ja widze tylko dla zalogowanych, nie zmienilo sie


Sorry za dezinformację. Nie zauważyłem, że komputer zalogował mnie automatycznie.

Faktycznie nic się nie zmieniło.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin