Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Łamanie konstytucyjnych praw na forum

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
liberalis
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 32
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 1:11, 29 Lip 2006    Temat postu: Łamanie konstytucyjnych praw na forum


Cytat:
Konstytucja:
Art. 40. Nikt nie może być poddany torturom ani okrutnemu, nieludzkiemu lub poniżającemu traktowaniu i karaniu.


Na tym forum, w tym temacie: http://www.forumtyraczystefana.fora.pl/viewtopic.php?t=172 Administrator nadał mi rangę „Kastrat” i w tej randze umieścił ten nie śmieszny i zboczony obrazek.


Poroszę o zrobienie cos z tym.

Na tym forum administrator już obrażał i poniżał wcześniej także innego użytkownika o pseudonimie Sobieski. W ogóle to całe te forum ma celu ośmieszanie tej osoby o pseudonimie Sobieski. Tej osobie administrator umieścił w randze jego prawdziwe zdjęcie a rangę nazwał „Stefan Spamer”. W tym temacie Administrator tego forum podaje dane osobowe użytkownika o pseudonimie „Sobieski” bez jego zgody: http://www.forumtyraczystefana.fora.pl/viewtopic.php?t=18&start=0

W ogóle ten użytkownik Sobieski ma 13 lat i chyba nie wie w jaki sposób ma z takimi zboczeńcami walczyć jak Administrator tego forum. Nie wiem czy on sam cos do was pisał w tej sprawie, ale na cos takiego nie można przymykać oka a wiec ja napisałem.
Próbowałem wcześniej przemówić Administratorowi tego forum do rozumu mówiłem mu ze już przegina z tym „tyraniem Stefana”, mówiłem aby się odczepił od tego 13 latka. Ale zamiast przemyslec swoje postepowanie to mnie także zaczął obrażać i poniżać.

Pisałem do was wcześniej z stąd http://www.fora.pl/?plik=kontakt w sprawie tego forum. Ale nikt nie za ingerował i nie wiem o co chodzi.
A wiec teraz pisze na forum i proszę o jakieś wytłumaczenie dlaczego, jeśli nie macie zamiaru nic z tą sprawą zrobić.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~zychu
Mistrz
Mistrz



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 4157
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 10:09, 29 Lip 2006    Temat postu:

Ponieważ jest to Twoją prywatną sprawą a nie serwisu fora.pl - fora.pl nie jest od zakładania spraw sądowych ]

Oni tylko to prowadzą,

"Nigdy nie klóć się z idiotom, zniży Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem "

mam się przejmować każdą osobom która mnie wyzwię? spasuj sobie Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
liberalis
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 32
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 11:12, 29 Lip 2006    Temat postu:


Zychukp1 napisał:
Ponieważ jest to Twoją prywatną sprawą a nie serwisu fora.pl - fora.pl nie jest od zakładania spraw sądowych ]

Oni tylko to prowadzą,

"Nigdy nie klóć się z idiotom, zniży Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem "

mam się przejmować każdą osobom która mnie wyzwię? spasuj sobie Wink

Ale te forum łamie polskie prawo. Łamie ten artykół 40 konstytucji i prawo o ochronie danych osobowych.

I takrze łamie wasz regulamin:


Cytat:
§3 Zabrania się umieszczania, rozpowszechniania i propagowania treści niezgodnych z prawem obowiązującym na terytorium RP oraz treści obraźliwych i niekulturalnych.


Czy nadanie mi rangi kastrat i umieszczenie w tej randze tego nie śmiesznego obrazka to nie są treści obraźliwe?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~zychu
Mistrz
Mistrz



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 4157
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 11:18, 29 Lip 2006    Temat postu:

ile temu pisałeś do admina fora.pl ?


na pewno odpiszę - tylko odpisuje na prawdę bardzo długo


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
liberalis
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 32
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 15:16, 29 Lip 2006    Temat postu:


Zychukp1 napisał:
ile temu pisałeś do admina fora.pl ?


na pewno odpiszę - tylko odpisuje na prawdę bardzo długo

Pare tygodni temu.

Ale pisałem przez to smieszne urzadzenie do wysyłania emaili http://www.fora.pl/?plik=kontaktnie wiem czy w ogóle cos sie wysłało.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fredek marszczynoga
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 5:27, 06 Sie 2006    Temat postu:

poniewaz zostalem wywolany do tablicy Wink informuje ze:

-> powyzsze forum od momentu jego powstania jest forma satyry na zachowania okreslonych osob (w tym rowniez autora tego tematu)
-> autor tematu wczesniej uczestniczacy w tej satyrze jako glowny satyryk i przesmiewca z racji swojego skandalicznego zachowania zostal pozbawiony wszelkich funkcji a po zabanowaniu go na kilku innych forach z przesmiewcy stal sie w swoich oczach ...ofiara Smile
-> informacje ktore podaje autor tego tematu o rzekomym ujawnieniu danych osobowych jest nieprawdziwe wobec faktu....pojawienia sie w internecie powyzszych danych duzo wczesniej zanim powstalo forum FTS - dane te byly i sa ogolnodostepne, wiec nie ma tutaj mowy o ujawnianiu jakichkolwiek danych osobowych - o czym autor tematu wiedzial dobrze i zostal o tym wczesniej poinformowany.
-> autor tematu notorycznie w swoich wypowiedziach na forum FTS obraza innych userow i kilkukrotnie zostal za to upomniany czego reakcja jest wlasnie jego powyzsza skarga w formie bezpodstawnego donosu oraz klamliwego i niezgodnego z prawda oczerniania forum FTS
-> to ze do tej pory autor ma mozliwosc pisania i wypowiadania sie na forum FTS-u jest wylacznie oznaka braku jakiejkolwiek dyskryminacji piszacych na nim
-> ogolnie zachowanie autora tego tematu jest dziecinne i conajmniej niesmacze

Pozdrawiam Smile

p.s.

liberalis napisał:
Administrator nadał mi rangę „Kastrat” i w tej randze umieścił ten nie śmieszny i zboczony obrazek.


zapomniales dodac tylko, ze wczesniej szczyciles sie ranga Honorowego Tyracza (nadawana za zaslugi w tyraniu Stefana vel Sobieskiego) ..a za swoje skandaliczne zachowanie, wyzywanie ludzi i chamskie odzywki zaliczyles kilka banow i pozbawiono ciebie tej rangi a nadano nowa, ktora jest zwykla sartyra na twoja osoba - mam nadzieje, ze z tego powodu twoja duma nie ucierpiala na tyle, ze nie mozesz spac po nocach Very Happy..ale zeby pisac klamliwe donosy? - nie sadzilem, ze mozesz tak nisko upasc Smile ...kolejny raz sie przeliczylem.......


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
liberalis
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 32
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 13:41, 06 Sie 2006    Temat postu:


fredek marszczynoga napisał:
poniewaz zostalem wywolany do tablicy Wink informuje ze:

-> powyzsze forum od momentu jego powstania jest forma satyry na zachowania okreslonych osob (w tym rowniez autora tego tematu)

Satyra się skończyła tam gdzie zacząłeś podawać dane osobowe Stefana. Po co podajesz jego adres? Chcesz aby go ktoś odwiedził w domu?


fredek marszczynoga napisał:

-> autor tematu wczesniej uczestniczacy w tej satyrze jako glowny satyryk i przesmiewca z racji swojego skandalicznego zachowania zostal pozbawiony wszelkich funkcji a po zabanowaniu go na kilku innych forach z przesmiewcy stal sie w swoich oczach ...ofiara Smile

Nie zabanowali mnie na żadnym forum. To ja zamknąłem swoje własne forum opanowane przez manie tyrania Stefana i przez ciebie i za to się wziąłeś za tyranie mnie. Bo już na tym moim forum się zadomowiłeś znalazłeś współtowarzyszy w tyraniu Stefana i to ciebie bardzo zabolało.
A wcześniej tez uczestniczyłem w tym tyraniu Stefana i tego nie ukrywam. Ale ty zacząłeś przeginać z udostępnianiem danych osobowych Stefana i to już nie było śmieszne.


fredek marszczynoga napisał:

-> informacje ktore podaje autor tego tematu o rzekomym ujawnieniu danych osobowych jest nieprawdziwe wobec faktu....pojawienia sie w internecie powyzszych danych duzo wczesniej zanim powstalo forum FTS - dane te byly i sa ogolnodostepne, wiec nie ma tutaj mowy o ujawnianiu jakichkolwiek danych osobowych - o czym autor tematu wiedzial dobrze i zostal o tym wczesniej poinformowany.

To ze „Stefan” Sam ujawnił swoje dane na innym forum nie upoważnia ciebie do ich ujawniania na swoim forum.
A po za tym swojego zdjęcia Stefan nigdzie nie ujawnił, dostałeś to od kogoś z jego szkoły i klasy i udostępniłeś bez jego zgody.


fredek marszczynoga napisał:

-> autor tematu notorycznie w swoich wypowiedziach na forum FTS obraza innych userow i kilkukrotnie zostal za to upomniany czego reakcja jest wlasnie jego powyzsza skarga w formie bezpodstawnego donosu oraz klamliwego i niezgodnego z prawda oczerniania forum FTS

A ty obrażasz mnie i inni „Tyracze Stefana” tez mnie obrażają. I co mam robić nadstawić drugi policzek kiedy mi dajesz rangę kastrat z tym nie śmiesznym zboczonym obrazkiem?

A donos robiłem już ponad miesiąc temu ale wtedy nie na tym forum tylko na emaila. To było zanim zamknąłem swoje forum opanowanie przez ciebie. A wiec zanim zacząłeś mnie obrażać.


fredek marszczynoga napisał:

-> to ze do tej pory autor ma mozliwosc pisania i wypowiadania sie na forum FTS-u jest wylacznie oznaka braku jakiejkolwiek dyskryminacji piszacych na nim

HA HA HA a ranga kastrat? Wiesz. Zabanowanie kogoś na swoim forum nie jest zabronione regulaminem fora.pl i konstytucją ale nadanie takiej rangi jest.


fredek marszczynoga napisał:

-> ogolnie zachowanie autora tego tematu jest dziecinne i conajmniej niesmacze

Tez nie byłoby mi do śmiechu gdyby mi ktoś przypominał o mojej takiej głupiej zabawie w tyranie 13 letniego "Stefana" w której złamałbym parę jego praw.


fredek marszczynoga napisał:


liberalis napisał:
Administrator nadał mi rangę „Kastrat” i w tej randze umieścił ten nie śmieszny i zboczony obrazek.


zapomniales dodac tylko, ze wczesniej szczyciles sie ranga Honorowego Tyracza (nadawana za zaslugi w tyraniu Stefana vel Sobieskiego)

Tamta ranga nie łamała regulaminu fora.pl i konstytucji IIIRP.


fredek marszczynoga napisał:

a za swoje skandaliczne zachowanie, wyzywanie ludzi i chamskie odzywki zaliczyles kilka banow i pozbawiono ciebie tej rangi a nadano nowa

Nie zaliczyłem żadnych banów. To ja zamknąłem swoje forum opanowanie przez ciebie
[link widoczny dla zalogowanych] i zaraz po tym zabrałeś mi moda z działu na swoim forum.


fredek marszczynoga napisał:
ktora jest zwykla sartyra na twoja osoba - mam nadzieje, ze z tego powodu twoja duma nie ucierpiala na tyle, ze nie mozesz spac po nocach

Nie odróżniasz satyry od przestępstwa ale to ciebie nie tłumaczy. Robisz nadal swoje pomimo moich ostrzeżeń.
Udostępniasz dane osobowe Stefana czy to tez satyra? O po co komuś adres Stefana do śmiechu???


fredek marszczynoga napisał:
ale zeby pisac klamliwe donosy? - nie sadzilem, ze mozesz tak nisko upasc Smile ...kolejny raz sie przeliczylem.......

Wystarczy wejść na twoje forum aby przekonać się ze ja nie kłamie.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
maat
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 291
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 15:28, 06 Sie 2006    Temat postu:

jak chcecie sie klocic to chyba nie tutaj, co?
zglos to do admina jeszcze raz - jak nie odpowie to znaczy, ze powinienes dac sobie spokoj


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fredek marszczynoga
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 17:03, 06 Sie 2006    Temat postu:

w wielkim skrocie, bo dyskusja z toba nie ma najmniejszego sensu...rzucasz jadem z racji urazonej dumy i zadne argumenty i fakty nie docieraja do ciebie Smile ..ale do tego ja i pozostale osoby majace z toba blizszy kontakt wiedza o tym juz od dawna Confused

wiec po pierwsze...dane adresowe Stefana sa fikcyjne i powinienes o tym wiedziec (zreszta zostaly one podane przez samego zainteresowanego) - po raz kolejny przekonuje mnie to, ze masz problemy z czytaniem i logicznym zrozumieniem faktow Smile

a po drugie ponad 10 banow na samym [link widoczny dla zalogowanych] ,bany na: http://www.politix.fora.pl , [link widoczny dla zalogowanych] forum Europa Universalis i na kilku innych swiadczy dobitnie o twoim awanturniczym charakterze, braku kultury i prostackich manierach Smile

niezaleznie od tego ile umiescisz tutaj kolejnych klamst, twoja osoba i twoje zachowanie jest juz do tego stopnia tak niskich lotow, ze rozmowa z toba jest dla ludzi kulturalnych obelga Confused

mala probka twoje tFUrczosci (nawet ci moj av przeszkadza Wink ) :


zeus napisał:

Nawet w pseudonimie masz Marsczynoga a w awatorze sie z . na ły pozaminiałes.



koncze, wiec z toba te jalowa rozmowe ...placz dalej Laughing


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zenek Łod
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 10
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z VRP

PostWysłany: Nie 18:26, 06 Sie 2006    Temat postu:


Kod:
           \|||/
           (o o)
  ,----ooO--(_)-------.
  |     nie karmić    |
  |       ZEUSA!      |
  `--------------Ooo--`
          |__|__|
           || ||
          ooO Ooo
;pp

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
maat
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 291
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 21:01, 06 Sie 2006    Temat postu:

jak piszesz to moglbys sie wysilic o chociaz odrobine sensu i powiazania z tematem...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
lukaszko82
Wymiatacz
Wymiatacz



Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 529
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 7:25, 07 Sie 2006    Temat postu:

Skąd Ty się urwałeś facet?

Przestań tutaj cytować konstytucję...


ZAMYKAM


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin