Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Komenda "pre" oraz kolor linków - proszę o szybką

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hersis
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 10
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 18:47, 12 Lis 2010    Temat postu: Komenda "pre" oraz kolor linków - proszę o szybką

Mam pytanie - co to za komenda "pre"? Bo mam ją wpisaną w dozwolonych komendach HTML, ale nie wiem co znaczy. Very Happy


I jeszcze jedna sprawa. Na moim forum jest ustawiona skórka Intheritance, w której to linki do innych stron, wyświetlają się prawie na biało, przez co nie widać co tam napisano.

Gdzie można zmienić kolory linków? I przede wszystkim jak to zrobić?


PS:
Chodzi mi o takie adresy: [ u r l = w w w . a d r e s _ s t r o n y . p l ]To link do tej strony [/ u r l ].
I niewidoczne prawie jest "To link do tej strony". Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
cleXter
Wymiatacz
Wymiatacz



Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 570
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 21:25, 12 Lis 2010    Temat postu:

Tag <pre>tekst</pre> Tam gdzie tekst możesz używać innych tagów html i zostaną one wyświetlone, ale nie zostaną "odtworzone". Przykładowo <br> robi enter. Jeśli wpiszemy go między znacznik pre to zobaczymy napis <br> zamiast enteru. W sumie najlepiej to zrozumieć jak się pisze strony internetowe Smile

Co do problemu z linkami to wejdź w ACP -> Style -> Zarządzaj. Następnie wybierasz jakiś styl z listy styl o nazwie Intheritance i klikasz "Edycja". Zmień Kolor odnośnika ewentualnie jeszcze kolor odwiedzonego i aktywnego odnośnika na jakiś inny. Kody kolorów znajdziesz w ACP -> Użytkownicy -> Paleta kolorów rang


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Hersis
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 10
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 16:37, 13 Lis 2010    Temat postu:

Dzięki za wyjaśnienie, ale nadal pojawiają mi się linki prawie niewidoczne na tle forum/ Zmieniłam w edycji stylu na kolor czerwony, ale nie wyświetlają się... Co się dzieje?

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Hersis dnia Sob 16:44, 13 Lis 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin