Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Kom:Forum wyłączone przez własciciela!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwiazłodzi
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: wiadomo
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 9:30, 29 Paź 2008    Temat postu: Kom:Forum wyłączone przez własciciela!

Kolejność była taka:
Zalogowałam się do fora.pl jako sylwiazłodzi aby korzystać z tego forum

Chciałam załozyć forum ale wpisujac w nazwe Admina swój nick do forum nie pozwalał
Załozyłam więc tworząc nowe forum nick sylwiazlodzi(l zamiast ł) wpisując ten sam email co na koncie sylwiazłodzi.
Wtedy pozwolił mi zrobić swoje forum.
Pytanie : Po wejściu do Panelu Admina i jakims tak klikaniu i poznawaniu opcji wyświtla mi sie teraz komunikat

Forum wyłączone przez właściciela, spóbuj później.

Czy to Ja sama sobie to wyłączyłam? Czy to jest jakieś 24 godziny ,które muszę zaczekać bo cos takiego czytałam gdzieś ale już nie jestem pewna?

Czy oprócz FAQ jest gdzieś wątek Podstawowe komunikaty , błędy jakie wyświetlają się na forum dla Admina jesli zrobi jakis błąd? Bo wpisując tekst nawet właścicel wyszukuje mi dużo postów ale w temacie i nie wiem jak znaleźć ten właściwy, w którym ten problem będzie opisany?

Czy muszę podać jak się o cos pytam zawsze nazwę forum?( dietaidealnatest -taka jest nazwa forum, które założyłam)


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kamilk
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 1316
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 61 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 10:27, 29 Paź 2008    Temat postu:

W PA->Konfiguracja - jest opcja "Wyłącz forum" - przestaw na "Nie".

Zwracaj uwagę na to co zmieniasz. Najlepiej np. w dwóch kartach mieć PA i standardowy wygląd forum, a jeszcze lepiej gdy sesje nie są dzielone - czyli przy użyciu dwóch różnych przeglądarek Smile

Oprócz FAQ polecam jeszcze używanie wyszukiwarki - korzysta się w niej standardowo - hasła do wyszukiwania trzeba dobierać - (niektórzy mówią, że to po prostu trzeba czuć Wink ) - niezbyt ogólnie (żeby nie było ogromnej ilości wyników) i niezbyt szczegółowo (żeby w ogóle były jakieś wyniki).


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin