Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

kłamsczuch i oszust na forum

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
króliczek
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 19:52, 19 Paź 2010    Temat postu: kłamsczuch i oszust na forum

dzień doby
nie wiem czy piszę w tym temacie co trzeba,ale nie znalazłam innego,moje wywody dotyczą jednego z forum,a mianowicie (www).telenowele.fora.pl ,w jednym z działów użytkownik o nicku Damian.-nadmieniam również że jest tam modkiem,nakłania ludzi na składki na telenowele,nie byłoby w tym nic dziwnego,gdyby ten osobnik byl uczciwy,a mam informacje z kilku źródeł,że niestety nie jest,wieć sadze ,ze naciaganie ludzi na taki zakup jest nie moralne tym bardziej ze ta osoba jest nie pelnoletnia i podaje do wpłaty dane swojej jak sadzę mamy

pozwolę sobie je tutaj zamiescic dane jakie podaje Damian

<edit> kamilk:
Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
Chrząszczyżewoszczyce pow. Łękołody

proszę o nie wpisywanie cudzych i swoich danych osobowych - odrobina anonimowości nikomu nie zaszkodziła, a zbyt mała owszem.
</edit>


i licze,na że główny Administrator powinnien sie zająć tym faktem i przestrzc ludzi przed oszustem jaki krózy po internecie


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez króliczek dnia Wto 20:12, 19 Paź 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BASF
Moderator
Moderator



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1182
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 20:00, 19 Paź 2010    Temat postu:

Widać króliczku, że u Ciebie z językiem polskim nie jest najlepiej...

Co do podawania czyichś danych publicznie bez jego zgody jest karalne i jeśli ta osoba zauważyłaby to i miałaby troszkę rozumu to wierz mi narobiłaby Ci kłopotów. Dużo kłopotów.

Co do samego problemu to administracja serwisu fora.pl ( nie mylić z administracją tego forum) nic na to nie poradzi. Pozostaje powództwo cywilne i droga sądowa.

P.S. Jeśli nie masz 100% pewności, że jegomość oszukuje to za to również jest paragraf, więc na przyszłość byłbym ostrożniejszy z takimi postami.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez BASF dnia Wto 20:07, 19 Paź 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
króliczek
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 20:20, 19 Paź 2010    Temat postu:

racja z tymi danymi,nie moge się mylć z jezykiem polskim,ale nie sądze ze jest jakiś problem w jego rozczytaniu,ja chę ostrzec ludzi przed oszustem,a to powinno być istotne,dlatego napisałam

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Damian.
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 21:27, 19 Paź 2010    Temat postu:

Witam.

Po pierwsze to nie jestem żadnym oszustem. A to, że raz nadszarpnąłem swoją opinie, nie znaczy, że nadal jestem taki jak wtedy. Zmieniłem się i m.in. dlatego zostałem modkiem na tym forum.

Kupno telenoweli to dużo koszt, więc pomyślałem, że może ktoś złoży się ze mną. Osoby otrzymają ode mnie potwierdzenie wysłanie przelewu.

Prosze Administratora lub Moderatora o podanie mi na pw. adresu IP użytkownika króliczek. Zgłaszam sprawę na policje, ponieważ osoba ta nie miała prawa podawać moich pełnych danych(teraz wyedytowanych).

Pozdrawiam. Wink


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Damian. dnia Wto 21:31, 19 Paź 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ariadna
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 20 Paź 2010
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 8:08, 20 Paź 2010    Temat postu:

Niestety, króliczek ma rację. Ten chłopak ma zamiar oszukać ludzi. Robi składke na telenowelę, którą rzekomo ma kupić, od razu wydało mi się to podejrzane, bo ja mam ta telkę i zapytałam czy mogę wrzucić za darmo, to zaczął kręcić, że nie wypada odmówic tej osobie od której kupuje, że już zamówione, a tak naprawdę na forum było to dopiero omawiane i decydowane jaką telke kupić.

Mam na to dowody, więc Damian. nie strasz mnie policją bo nic to Ci nie da.I nie strasz króliczka, nikogo, bo po co? Mam dowody, które moge przedstawić jeśli chcesz pójśc na policję, ja zgłoszę Ciebie, że jestes oszustem, dobrze wiesz, ze mam te rozmowy na gg.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kamilk
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 1316
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 61 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 12:36, 20 Paź 2010    Temat postu:

Ja sugeruję wam "grać na swoim boisku" - tzn. załatwić tą sprawę u siebie na forum. Zgłaszajcie takie problemy do adminów telenowele.fora.pl

Damian. - nie mam pewności, że dane są Twoje (a nie są pełne na pewno). Jeśli zgłosisz sprawę na policję, oni otrzymają pełne dane wystosowując oficjalną prośbę do fora.pl - tak to działa w polskim prawie.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Damian.
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 13:29, 20 Paź 2010    Temat postu:

kamilk nie wiedziałem, że tak to działa. zajmę się tym. Wink


Ariadna napisał:
Niestety, króliczek ma rację. Ten chłopak ma zamiar oszukać ludzi. Robi składke na telenowelę, którą rzekomo ma kupić, od razu wydało mi się to podejrzane, bo ja mam ta telkę i zapytałam czy mogę wrzucić za darmo, to zaczął kręcić, że nie wypada odmówic tej osobie od której kupuje, że już zamówione, a tak naprawdę na forum było to dopiero omawiane i decydowane jaką telke kupić.

Mam na to dowody, więc Damian. nie strasz mnie policją bo nic to Ci nie da.I nie strasz króliczka, nikogo, bo po co? Mam dowody, które moge przedstawić jeśli chcesz pójśc na policję, ja zgłoszę Ciebie, że jestes oszustem, dobrze wiesz, ze mam te rozmowy na gg.


Tak pytałaś czy możesz wrzucić, ale powiedziałem, że nie. Osoba, która miała sprzedać jest zaufana i ma odcinki bardzo dobre jakościowo.

Jak telenowela ma być słabsza jakościowo i dostępna dla wszystkich to już lepiej się złożyć na coś lepszego.

To, że ty masz dowody na to, że mówiłaś mi, że masz ową telenowele nie znaczy, że policja coś mi zrobi... xD Zresztą sama byś się pogrążyła bo mówiłaś mi jakie masz telenowele, a to jest piractwo - przestępstwo. Więc Lucero Hozaga nie pouczaj mnie tutaj, jak sama robisz nie lepiej.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kamilk
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 1316
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 61 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 13:35, 20 Paź 2010    Temat postu:

Jak już pisałem, załatwiajcie takie sprawy we własnym gronie.

Zamykam


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin