Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Kilku adminów a aktywacja kont

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Thea
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 30 Paź 2011
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 18:59, 30 Paź 2011    Temat postu: Kilku adminów a aktywacja kont

Witam serdecznie Smile

Posiadam forum, na którym nie tylko ja jestem administratorem. W momencie rejestracji konta to właśnie admin musi aktywować konto - ustawione mam tak od początku i chcę by tak zostało. Zdawałoby się, że informacja o nowym koncie jest wysyłana tylko na adres e-mail admina ustawiony w PA (konkretnie, mój), jednak info to jest wysyłane wszystkim z poziomem użytkownika Administrator. Moje pytanko brzmi - czy w jakiś magiczny, nieznany mi sposób można ustawić wysyłanie wyżej wspomnianej informacji tylko do mnie?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 23:26, 30 Paź 2011    Temat postu:

Jeśli jesteś jednym z kilku adminów to nie ma takiej możliwości by tylko do Ciebie przychodziło powiadomienie. Będzie przychodzić do wszystkich.

Chyba że pozostali admini będą mieć wpisany niepoprawny adres email. Jednak to ogromne ryzyko. Swoją droga można się umówić że tylko jeden z adminów może aktywować konta, a pozostała nie będzie wpychać tam swoich łapek.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin