Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

kilka ważnych pytań

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monique
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 27 Cze 2007
Posty: 42
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 1:57, 11 Sty 2009    Temat postu: kilka ważnych pytań

uzytkownicy forum wystosowali do mnie prośby - skopiuje je tutaj - bo szczerze mówiąc nie mam pojecia czy tak można zrobić i jeśli mozna to w jaki sposób

pytanie 1 - Gdyby obok każdego posta, był jakiś znaczek, nie wiem, może gwiazda, czy coś innego. Przy tych postach, w których coś pisałam. Jest to o tyle wygodne, że nie we wszystkich tematach się udzielamy, i ciężko spamiętać, czy tu coś pisałam.
Bardzo wygodne jest też gdy obok "Zobacz posty od ostatniej wizyty"byłaby liczba. Wtedy wiadomo ile ma się postów do przeczytania.



pytanie 2 - no wlasnie u nas tak jest ze wystarczy sie zalogowac zeby forum uznalo wszystkie posty za przeczytane - osobiscie tez wole jesli sie odznaczaja dopiero po wejsciu do watku - wtedy nie musze czytac wszystkich nieprzeczytanych za jednym wejsciem, moge sie wylogowac, wpasc znowu i widzec te, ktorych nie przeczytalam za ostatnia wizyta




pomóżcie...... Rolling Eyes

z góry dziękuję Very Happy


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez monique dnia Wto 0:05, 13 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
monique
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 27 Cze 2007
Posty: 42
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 0:04, 13 Sty 2009    Temat postu:

nikt nie pomoże ?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 0:11, 13 Sty 2009    Temat postu:

Co Ci tu pomóc. To są propozycje do modyfikacji. Nie ma tego w serwisie i pewnie długo nie będzie. Chociaż by się przydały.

Oba punkty były kiedyś poruszane. Skoro do tej pory nie zostały wprowadzone to nie liczyłbym na wprowadzenie ich teraz.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kamilk
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 1316
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 61 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 0:13, 13 Sty 2009    Temat postu: Re: kilka ważnych pytań


monique napisał:
uzytkownicy forum wystosowali do mnie prośby - skopiuje je tutaj - bo szczerze mówiąc nie mam pojecia czy tak można zrobić i jeśli mozna to w jaki sposób

pytanie 1 - Gdyby obok każdego posta, był jakiś znaczek, nie wiem, może gwiazda, czy coś innego. Przy tych postach, w których coś pisałam. Jest to o tyle wygodne, że nie we wszystkich tematach się udzielamy, i ciężko spamiętać, czy tu coś pisałam.
Bardzo wygodne jest też gdy obok "Zobacz posty od ostatniej wizyty"byłaby liczba. Wtedy wiadomo ile ma się postów do przeczytania.



pytanie 2 - no wlasnie u nas tak jest ze wystarczy sie zalogowac zeby forum uznalo wszystkie posty za przeczytane - osobiscie tez wole jesli sie odznaczaja dopiero po wejsciu do watku - wtedy nie musze czytac wszystkich nieprzeczytanych za jednym wejsciem, moge sie wylogowac, wpasc znowu i widzec te, ktorych nie przeczytalam za ostatnia wizyta




pomóżcie...... Rolling Eyes

z góry dziękuję Very Happy


To nie jest prośba o pomoc - tylko o wprowadzenie nowych funkcjonalności. Zresztą było to opisane w dziale "Pomysły" (przynajmniej punkt 2.).

Jeśli to są pytania - to nie - póki co nie ma takich możliwości w serwisie fora.pl.

Nie pisz 2 postów z rzędu Exclamation

Zamykam


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin