Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Kilka pytań:) Nie głupich - potrzeba doświadczonych.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karpaj
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 18:26, 21 Wrz 2010    Temat postu: Kilka pytań:) Nie głupich - potrzeba doświadczonych.

Witam!
Zrobiłem forum bla bla bla itd.
Wszystko z podstaw ogarniam, więc kilka zaawansowanych pytań. Ponumeruję wszystkie, żeby odpowiedzi były czytelniejsze Smile

Aa i jeszcze... Proszę nie pisać "szukaj w faq" lub "google nie gryzie" gdyż faq przeglądałem 2h, a w googlach jeszcze dłużej Smile

1. Zmiana wielkości nicku osoby przy poście...
Widzisz post, patrzysz na lewo i widzisz czyjś nick... I pytanko, jak go pogrubić + powiększyć trochę?
2. Rejestracja...
Podczas rejestracji na każdym z fur "fora.pl" jest problem przy kodzie potwierdzającym... Jak zmienić taki kod? Tutaj poprosił bym dokładne tłumaczenie, gdyż nie ogarniam skryptów...
3. Obrazek nad kategoriami...
Na niektórych forach, w phpbb przema u góry widać , poniżej panelu(menu) jest coś napisane/wklejone a dopiero następnie kategorie i subfora/fora... jak zrobić taki napis/zdjęcie?
Przykład hsproject.pl(nie mogłem dać linku, ze względu na 24h od rejestracji) - chodzi mi tutaj o te servery + sponsorów
A swoją drogą polecam te servery CS

4. Da się zmienić miejsce loga strony?


5. Tutaj banalne pytanie,
wiem że jest gdzieś w faq, ale szukałem czegoś innego, i liczę na to że poświęcicie 30sekund żęby napisać...
Jak zrobić kolorowe/migające nazwy Kategorii/forum/subforum?
6. Jak wyłączyć blokadę, aby przed 24h od rejestracji można było dawać linki?
Z góry dzięki za wszelkie porady Smile

Karpaj


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 19:09, 21 Wrz 2010    Temat postu:

1 i 2 nie zmienisz tego
3. Nie zrobisz tu tego bo to inne systemy for. Nie masz dostępu do plików for więc nic nie zmienisz
4. Logo i jego miejsce jest zależne od stylu. Można tez pobawić się CSS ale to już tylko dla osób średnio zaawansowanych i nie zawsze dobrze widoczne w róznych przegladarkach
5. Skorzystać z HTMLa [link widoczny dla zalogowanych] Poczytaj. Sporo się dowiesz i przyda Ci się na przyszłość. Poświęcając 1 minutę dowiesz się więcej niż Ci w 30 s. ktoś tu napisze.
6. Nie wyłączysz tego.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 8:53, 22 Wrz 2010    Temat postu:

Ad.5 Pamiętaj też, że nie wszystkie przeglądarki "widzą" migający/płynący tekst.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin