Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

jestem adminem-zbanowałem się !

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SylwesterW
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 18:40, 05 Paź 2010    Temat postu: jestem adminem-zbanowałem się !

Wiem, ze to glupie. Ale dziś chcialem sprawdzić czy da rade ustawić czas na jaki mozna kogos zbanowac...no i chcialem sprobowac na sobie...Jedno klikniecie i zbanowalo mnie od razu, nie bylo pytania o potwierdzenie ani nic... Jestem jedynym adminem tego forum...co teraz musze zrobic? Da sie w ogóle coś zrobic?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Parow
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 05 Wrz 2010
Posty: 30
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 19:26, 05 Paź 2010    Temat postu:

Po co się banujesz (dla próby) jak nie masz drugiego admina? Teraz musisz czekać. (aż zostaniesz odbanowany). Jak główny admin się sam zbanuje to raczej nic nie zrobisz...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kamilk
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 1316
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 61 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 21:01, 05 Paź 2010    Temat postu: Re: jestem adminem-zbanowałem się !


SylwesterW napisał:
Jestem jedynym adminem tego forum...co teraz musze zrobic? Da sie w ogóle coś zrobic?


Pisz bezpośrednio do adminów fora.pl - skorzystaj z formularza kontaktowego lub wyślij wiadomość na [link widoczny dla zalogowanych]. Opisz całą sprawę, ale bez rozwodzenia się, że "niechcący coś zrobiłeś". Dodatkowo powinieneś mieć możliwość udowodnienia, że jesteś założycielem swojego forum, poprzez przesłanie wiadomości, którą otrzymałeś przy zakładaniu.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin