Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Jak usunac forum poniewaz nie moge wejsc na niego jako admin

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto 20:12, 02 Sie 2005    Temat postu: Jak usunac forum poniewaz nie moge wejsc na niego jako admin

Mój problem wygląda tak że przez przypadek przy zakładaniu forum zamiast logina podałem hasło więc chcąc naprawić bład zrobiłem postać nowa z prawami administratora i usunołem administratora głównego jakiego zrobiłem przy zakładaniu forum problem polega na tym ze forum praw nowej postaci nie dało i teraz nie mam jak wejść na forum zrobiłbym inne forum z inym linkiem ale zależy mi na nazwie jaką zrobiłem oto moje dane tego konta na które nie moge teraz wejść moja prośba jest taka proszę o usunięcie konta w celu zrobienia przezemnie nowego z tą samą nazwą .
Dane administratora forum
Login: 30GHOTIC85
Hasło: 1t53a4py (zmień po pierwszym zalogowaniu)
Panel administracyjny: http://www.play4fun.fora.pl/

Proszę o szybką odpowiedz
Powrót do góry
hub
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 227
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 20:34, 02 Sie 2005    Temat postu:

Twoje dane na nic nikomu sie nie zdadza. Ew. dla jakiegos zlodzieja, albo "zartownisia". Wyslij prosbe o usuniecie forum do admina: po_lak i koniecznie dołącz kopie listu, który otrzymałeś w mailu aktywującym forum. BTW ten temat już z 4 albo 5 razy był na forum odkąd ja się tutaj zarejestrowałem. A ja jestem od 5 dni!!! Evil or Very Mad Dam Ci dobrą radę - przeczytaj moją sygnaturkę (podpis) i ustosunkuj się do niej.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
po_lak
Postrach forum
Postrach forum



Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 858
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 39 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 20:59, 02 Sie 2005    Temat postu:

Jeszcze jedna uwaga: ten list, który masz mi przesłać musi zawierać wszystkie nagłówki (źrodło wiadomości). Tylko wtedy będę pewien, że to faktycznie Ty założyłeś dane forum i będę je mógł usunać od razu bez czekania 30 dni.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin