Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Jak to jest z tymi reklamami, za które dostajecie pieniądze?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Plakuu
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 28
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 15:46, 11 Cze 2007    Temat postu: Jak to jest z tymi reklamami, za które dostajecie pieniądze?

Na forach z serwisu fora.pl od dłuzszego czasu są reklamy. Dostajecie za nie kase na utrzymanie podobno nowego megadobrego servera. Skoro server jest taki dobry to czemu Wasze nowści ograniczają się do nowych stylów a propozycje wgrania jakiegokolwiek moda wiąże się z odpowiedzią "za bardzo będzie to obciązało serwer - zamykam" Może administracja sama bierze kase za reklamy a tak naprawdę "nowy" server jest stary ?? W końcu nie istnieją praktycznie żadne zmiany w szybkości ładowania się naszych witryn.

I jeszcze jedno pytanie kiedy będą nowe mody???

Uwaga!
Bardzo proszę o to żeby nie pisać w tym temacie postów typu "to przenieś się na własny server i załóż by Przemo" - dlaczego nie założe?? Bo teraz mam na forum grubo ponad 1000 użytkowników, które po przeniesienu straciłbym. Kiedy zakładałem na fora.pl moje forum myślałem, że jest do dobrze rozwijający się serwis ale jak widać, pomyliłem się.[/url]
Jeśli moderatorzy od razu zablokują ten topic to znaczy, że administracja BOI się rozmawiać na temat zawarty w nazwie tego topicu.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Quarion
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 226
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Pon 17:11, 11 Cze 2007    Temat postu: Re: Jak to jest z tymi reklamami, za które dostajecie pienią


Cytat:
W końcu nie istnieją praktycznie żadne zmiany w szybkości ładowania się naszych witryn.


Z tym się nie zgodzę bo fora działają dużo szybciej. Natomiast obecnie jest masa lepszych serwisów oferujących znacznie więcej za darmo. Nawet reklam jest mniej ...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Colorz
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 224
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Gliwice
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 19:15, 11 Cze 2007    Temat postu: Re: Jak to jest z tymi reklamami, za które dostajecie pienią


Plakuu napisał:
I jeszcze jedno pytanie kiedy będą nowe mody???


Mi się wydaje, że nigdy, albo za kilkanaście miesięcy. Bardziej prawdopodobne jest, że zostaną skasowane niektóre obecne mody... bo jak widzę admini serwisu i sam serwis ma od długiego czasu problemy z szybkością i stabilnością serwera, i wgranie nawet tyciuteńkiego moda mogłoby spowodować jego spalenie. Wiesz ile serwery kosztują? Ze nawet za te reklamy nie starczy na kupno nowych. Podobno także pliki na fora.pl są tak skonfigurowane (chyba dwa lata temu tak zrobili po kupnie nowych serwerów) że wgranie niektórych modów jest niemożliwe.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Plakuu
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 28
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 20:02, 11 Cze 2007    Temat postu:

A skąd to wiesz Colorz Question Admini Ci powiedzieli prawda? Równie dobrze mogli ściemniać. Nawet nie wiesz ile dosteje się kasy za wstawienie reklam na kilkaset tysięcy forów internetowcyh. Może zainteresuj się tym. Fora.pl zapewne za każde 1000 wejść na stronę z reklamami google dostaje 1 dolara. Dziennie takich wejść są miliony (w końcu tyle jest forów na fora.pl a na każde ktoś wchodzi). Dotakowo jeszcze czasami są reklamy na górze np. były Potrawy wielkanocne itp. za to też dość dużo dostają. Myślę, że na zakup nowego serva starczyłoby, tymbardziej, że firmy udostępniające takie miejsca w Internecie dość często idą na różne ugody i oferują rabaty.
A jeszcze co do Quariona to fora nie chodzą wcale tak szybko. A nawet jeśli to jest to dość nie zauważalna różnica, która nie musiała wcale być spowodowana zmianą serva.

Pozdrawiam


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
miroesa
Administrator
Administrator



Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 3592
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 20:52, 11 Cze 2007    Temat postu:


po_lak napisał:

Modyfikacje są na tyle znaczne, że struktura baz danych, której używamy nie pasuje ani do zwykłej dystrybucji phpBB ani nawet do dystrybucji "phpBB by Przemo".


wiec wgranie dostepnych modow jest niemozliwe.
trzeba miec zupelnie inne.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Colorz
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 224
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Gliwice
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 21:27, 11 Cze 2007    Temat postu:


Plakuu napisał:
A skąd to wiesz Colorz Question Admini Ci powiedzieli prawda? Równie dobrze mogli ściemniać. Nawet nie wiesz ile dosteje się kasy za wstawienie reklam na kilkaset tysięcy forów internetowcyh. Może zainteresuj się tym. Fora.pl zapewne za każde 1000 wejść na stronę z reklamami google dostaje 1 dolara. Dziennie takich wejść są miliony (w końcu tyle jest forów na fora.pl a na każde ktoś wchodzi). Dotakowo jeszcze czasami są reklamy na górze np. były Potrawy wielkanocne itp. za to też dość dużo dostają. Myślę, że na zakup nowego serva starczyłoby, tymbardziej, że firmy udostępniające takie miejsca w Internecie dość często idą na różne ugody i oferują rabaty.
A jeszcze co do Quariona to fora nie chodzą wcale tak szybko. A nawet jeśli to jest to dość nie zauważalna różnica, która nie musiała wcale być spowodowana zmianą serva.

Pozdrawiam


Napisałem że wydaje mi się... chciałem jeszcze dodać do tamtego postu, że to jest moim zdaniem.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin