Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Jak sprawdzić IP na obcym forum i skąd pisze?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yoork
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 32
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 1:15, 12 Maj 2006    Temat postu: Jak sprawdzić IP na obcym forum i skąd pisze?

Mam pewien problem z paroma Foremkami. Wprowadzają złą atmosferę. Podejrzewam, że to atak małej zorganizowanej grupki.
Chodzi mi o to, że jak znam IP i operatora to mogę ustalić z jakiej części Polski pisze? Czy jest jakaś lista operatorów internetowych w necie?

Druga sprawa, że muszę sprawdzić IP tych osób ale nie na moim forum, na innym, obcym i czy jest taka możliwość, jakiś program do sprawdzenia tych IPów?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~zychu
Mistrz
Mistrz



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 4157
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 7:44, 12 Maj 2006    Temat postu:

jako użytkownik na forum nie sprawdzisz ich IP.

a co do sprawdzenia IP, są takie strony dla Webmasterów którzy prowadzą fora (bądź strony) i mają takich natrętów wtedy możesz się skontaktować np. telefonicznie z usługodawcą tego użytkownika który przez takie doniesienie może mieć problemy,

takiej strony Ci nie podam ponieważ nie masz wielu lat (tak sądze po tym jak piszesz i co wiesz) i możesz narozrabiać.

PS. czemu Ciebie interesuje ta sprawa a ten Admin nic nie robi w tym wypadku ?!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Yoork
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 32
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 12:54, 12 Maj 2006    Temat postu:


Zychukp1 napisał:
jako użytkownik na forum nie sprawdzisz ich IP.

a co do sprawdzenia IP, są takie strony dla Webmasterów którzy prowadzą fora (bądź strony) i mają takich natrętów wtedy możesz się skontaktować np. telefonicznie z usługodawcą tego użytkownika który przez takie doniesienie może mieć problemy,

takiej strony Ci nie podam ponieważ nie masz wielu lat (tak sądze po tym jak piszesz i co wiesz) i możesz narozrabiać.

PS. czemu Ciebie interesuje ta sprawa a ten Admin nic nie robi w tym wypadku ?!



To ja jestem Adminem... przecież wyraźnie że... "moje forum".
Myślę, że się mylisz co do sprawdzenia IP gdyż te osoby weszły na moje forum i podały bezbłędnie IP paru osób. Dodam, że nie mogą ich znać w żaden sposób i nie dostały od nich namiarów.
Ja oczywiście mam IP tych zadymiar bo wyswietla to program forowy, ale ciekawi mnie jakim sposobem doszły do wiedzy o IP innych użytkowniczek forum? Mam też namiar na ich operatora ale chcę wiedzieć czy są z jednego miasta. Takie informacje są chyba możliwe bo niedawno na jednym z forów była podobna sytuacja lecz nie pamietam nazwy forum gdyż bym się tam zapytała.
Podejrzewam też te osoby o ataki wirusami na moją pocztę i mam już pewne ważne info w tej sprawie.

Może ktoś inny tutaj może mi coś na temat tego co piszę w pierwszym poście powiedzieć ? Bardzo proszę ?

P.s. Dzięki za komplement Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~zychu
Mistrz
Mistrz



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 4157
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 14:47, 12 Maj 2006    Temat postu:


Yoork napisał:
Druga sprawa, że muszę sprawdzić IP tych osób ale nie na moim forum,



tutaj pisze że nie na Twoim forum,

a nie napisałeś nic gdzie znaczy że na Twoim

są różne programy do sprawdzania IP, nawet przez głupie gadu-gadu można sprawdzić komuś IP

PS. nie ma za co Smile Laughing


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kondorek
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 91
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: Z nienacka ;) - Bochnia

PostWysłany: Pią 18:02, 12 Maj 2006    Temat postu:


Zychukp1 napisał:

Yoork napisał:
Druga sprawa, że muszę sprawdzić IP tych osób ale nie na moim forum,



tutaj pisze że nie na Twoim forum,

a nie napisałeś nic gdzie znaczy że na Twoim

są różne programy do sprawdzania IP, nawet przez głupie gadu-gadu można sprawdzić komuś IP

PS. nie ma za co Smile Laughing


masz racje tak napisał a pozatym Yoork to jak jestes adminem tego forum to opcja SZUKAJ!!

P.S. Są tylko dwie nieskończone rzeczy Wszechswiat i ludzka głupota - co do tego pierwszego nie jestem całkiem pewien
/Albetr Einstein/


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Yoork
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 32
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 22:07, 12 Maj 2006    Temat postu:

Myślę, że nie ma co pisać więcej głupstw. Pytałam o coś i proszę o odpowiedz, a jeśli ktoś nie ma co w temacie odpowiedzieć tylko przelewać z pustego w puste to najlepiej zamknąć temat bo to nie bleblarnia i powielanie odpowiedzi nie na temat nie leży w kontekście tego forum.

Proszę tylko te osoby o odpowiedz, które wnoszą coś w temacie, a szczególnie jaki to program do namierzenia na obcym forum IP osoby tam piszącej? Co do gg to odpada sprawa.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin