Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Jak dac komuś Moda?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Sob 21:21, 15 Paź 2005    Temat postu: Jak dac komuś Moda?

Jak dac komus moda i dodac inne odznaczenia inne niz mod admin, bo chcialbym dodac jeszcze staly klijent
vip. itd. itp.
Powrót do góry
$Mody$
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 04 Paź 2005
Posty: 95
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5

PostWysłany: Sob 21:47, 15 Paź 2005    Temat postu:

moda dodajesz tak paneladm/zezwolenia i szukasz usera po nicku

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Sob 22:02, 15 Paź 2005    Temat postu:

kontynuuje problem. chce nadać rangę specjalną-wchodzę w zarządzanie użytkownikami,wybieram sobie użytkownika i pojawia mi się kilka podokienek - i,informacje profilu,[...],specjalne pole administratora i tam jest cos takeigo jak nazwa rangi-wybieram range (dajmy na to moderator) i klikam wyslij...ale.i tu jest problem. w oknie 'informacje rejstracji' jako użytkownik jestem wpisany ja,mail jest wybranego przeze mnie użytkownika,hasło też jego (bo moje to nie jest...) i nie mogę nadać tej rangi bo system chce zmienić moje hasło... co zrobić żeby tą rangę nadac?
Powrót do góry
$Mody$
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 04 Paź 2005
Posty: 95
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5

PostWysłany: Nie 8:22, 16 Paź 2005    Temat postu:

Panel admin/Uzytkownicy/zezwolenia/wpisujesz nick tego uzytkownika co chcesz i wybierasz modretator

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Nie 11:01, 16 Paź 2005    Temat postu:

nie o to mi chodzi....potem wkleje odpowiednie screeny ;]
Powrót do góry
GoRo
Wymiatacz
Wymiatacz



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 733
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: 127.0.0.1
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 11:16, 16 Paź 2005    Temat postu:


simon napisał:
kontynuuje problem. chce nadać rangę specjalną-wchodzę w zarządzanie użytkownikami,wybieram sobie użytkownika i pojawia mi się kilka podokienek - i,informacje profilu,[...],specjalne pole administratora i tam jest cos takeigo jak nazwa rangi-wybieram range (dajmy na to moderator) i klikam wyslij...ale.i tu jest problem. w oknie 'informacje rejstracji' jako użytkownik jestem wpisany ja,mail jest wybranego przeze mnie użytkownika,hasło też jego (bo moje to nie jest...) i nie mogę nadać tej rangi bo system chce zmienić moje hasło... co zrobić żeby tą rangę nadac?

Tak się dzieje na Fire Foxie.Poprostu musisz wpisać znowu nicka usera któremu zmieniasz rangę i wykasować tegwiazdki przy haśle.I dopiero potem dajesz wyślij.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Vladimir
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 10 Sie 2005
Posty: 51
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z nienacka :)

PostWysłany: Nie 11:39, 16 Paź 2005    Temat postu:

panie adminie/moderatorze prosze zamknac

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BennY
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 06 Paź 2005
Posty: 29
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Nie 11:48, 16 Paź 2005    Temat postu:


Vladimir napisał:
panie adminie/moderatorze prosze zamknac


słuchaj, admin i moderator wie które tematy zamknąć i nie pisz tak w wszystkich tematach, nabijasz tak tylko sobie posty Evil or Very Mad


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Nie 14:20, 16 Paź 2005    Temat postu:


GoRo napisał:

simon napisał:
kontynuuje problem. chce nadać rangę specjalną-wchodzę w zarządzanie użytkownikami,wybieram sobie użytkownika i pojawia mi się kilka podokienek - i,informacje profilu,[...],specjalne pole administratora i tam jest cos takeigo jak nazwa rangi-wybieram range (dajmy na to moderator) i klikam wyslij...ale.i tu jest problem. w oknie 'informacje rejstracji' jako użytkownik jestem wpisany ja,mail jest wybranego przeze mnie użytkownika,hasło też jego (bo moje to nie jest...) i nie mogę nadać tej rangi bo system chce zmienić moje hasło... co zrobić żeby tą rangę nadac?

Tak się dzieje na Fire Foxie.Poprostu musisz wpisać znowu nicka usera któremu zmieniasz rangę i wykasować tegwiazdki przy haśle.I dopiero potem dajesz wyślij.


widać że swój chop! GieKSa rządzi SmileSmile
dziękówa!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin