Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Ikonki sygnalizujące nowe posty

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arturkowski
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 05 Lip 2009
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 2:20, 06 Lip 2009    Temat postu: Ikonki sygnalizujące nowe posty

Przy każdym temacie jest ikonka sygnalizująca czy pojawiły się nowe posty od ostatniej wizyty. Użytkownik zgłosił mi taki objaw:


Cytat:
Mhm trochę forum mi wariuje wszystko mruga jak nie przeczytane, a nowych postów brak ;x


Proszę o pomoc, z czego to może wynikać i jak temu zapobiegać.
Z góry dziękuję


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
prezes68a
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 06 Lip 2009
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 8:51, 06 Lip 2009    Temat postu:

Mam ten sam problem co zacytowany użytkownik. Po zalogowaniu się na forum wszystkie ikonki pokazują nowe posty, choć ich nie ma. Klikanie na opcję "oznacz wszystkie fora jako przeczytane" nie przynosi efektu. Dodatkowo data wyświetlana na forum to listopad 2008.
Usterka wystąpiła już drugi raz od momentu dodania przez redakcję fora.pl naprawiarki i jej użycia. Za pierwszym razem zgłosiłem ten fakt redakcji fora.pl i po upływie kilku godzin usterka zniknęła. Nie wiem jednak czy zniknęła samoczynnie, czy też została usunięta przez redakcję, gdyż nie dostałem żadnej odpowiedzi.
Czy ktoś może pomóc w tej sprawie?

PS. Po wysłaniu opisu problemu do redakcji fora.pl za pomocą formularza błędu, usterka ustępuje. Dostałem e-mail od redakcji fora.pl , że było to spowodowane błędnym działaniem zegara na jednym z serwerów Wink


Post został pochwalony 1 raz

Ostatnio zmieniony przez prezes68a dnia Pon 10:49, 06 Lip 2009, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
arturkowski
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 05 Lip 2009
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 1:14, 07 Lip 2009    Temat postu:

Prezesowi dziękuję za podpowiedź, na szczęście nie musiałem skorzystać z maila do redakcji, gdyż problem zniknął tak samo niespodziewanie jak się pojawił 0_o.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin