Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Goscie a ukryci userzy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ballpoint pen
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 14 Sty 2006
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 20:23, 13 Maj 2007    Temat postu: Goscie a ukryci userzy

Mam nastepujace pytanko:
Czy istnieje jakakolwiek mozliwosc ze gosc na forum moze widziec ukrytych userow? Czy istnieje moze jakis tool zeby mozna bylo widziec jako niezalogowana osoba ukrytych userow przebywajacych wlasnie na forum?

Pytania stawiam dlatego gdyz otrzymalem wiadomosc od jednego z userow mojego forum ze zrzutem z ekranu twierdzacego ze byl w panelu admina. Na zrzucie bylem ja jako niewidoczny admin i jeszcze kilka userow i jeden gosc. Chodzi mi po glwie czy user ten blefowal uzywajac jakiegos tricku do zrobienia tego screena czy tez w jakis kolwiek sposob wszedl do panela admina.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ligowiec
Boss mafii postowej
Boss mafii postowej



Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 1219
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z miasta sexu i biznesu
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 20:27, 13 Maj 2007    Temat postu:

O co tak właściwie pytasz. O to jak user stał się adminem? Przecież będąc zalogowanym w Panelu Administracyjnym widzi się wszystkich użytkowników niezależnie do tego czy mają oni w profilu zaznaczone Uktyj moją obecność na forum.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ballpoint pen
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 14 Sty 2006
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 21:59, 13 Maj 2007    Temat postu:

Pytania postawilem wyzej:
Czy istnieje jakakolwiek mozliwosc ze gosc (mam tu na mysli niezarejestrowana osobe) na forum moze widziec ukrytych userow? Czy istnieje moze jakis tool zeby mozna bylo widziec jako niezalogowana osoba ukrytych userow przebywajacych wlasnie na forum?


Ktos przeslal mi screena jako dowod ze wlamal sie do panelu admina pod moim logiem. Na screenie bylem m.in ja jako admin niewidoczny tzn. wygladalo to tak jakbym sam zrobil zrzutke ekranu. Ja to jednak nie bylem. Tak wiec stawiam powyzsze pytania aby stwierdzic czy istnieje jakis trick aby niezarejestrowana/niezalogowana osoba widziala ukrytych userow (np. jakis tool) czy tez mam wierzyc ze ta osoba faktycznie wlamala sie do panelu admina.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
x-alien
Moderator
Moderator



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 3538
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 80 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 15:01, 14 Maj 2007    Temat postu:

w screeny za bardzo nie wierz bo grafikę można bardzo łatwo przerobic.

a żeby ktos się włamał do twojego panelu to musi byc ktos kto sie na tym zna, a hakerzy raczej nie przesyłają ci dowodów na to że ci sie włamali do panelu


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin