Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Filmik w poście

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Spamer
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Sob 20:14, 01 Lis 2008    Temat postu: Filmik w poście

Nie działają filmiki z np: youtube w poście.

Włączony w odpowiedzi jest HTML, w konfiguracji też, film nie pełnometrażowy, jestem administratorem.

Wiem jak wstawić filmik , a mimo to pojawia się
<br><embed><object><param></param><param></param><embed></embed></object>

ewentualnie

<embed><object><param></param><param></param><embed></embed></object>


No i co mam teraz zrobić ?? Very Happy



PS :

zastanawiam się czy nie powinienem dać w dziale błędy ?


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Spamer dnia Sob 20:16, 01 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 20:24, 01 Lis 2008    Temat postu:

To nie błąd. Po prostu Twoje niedoczytanie. Poczytaj na forum o html i dozwolonych tagach. Było poruszane sporo razy. Sam pisałem o tym kilka razy.

Napewno podczas szukania trafisz na sporo potrzebnych rzeczy.

Dodam tylko to że jak już ustawisz to by inni widzieli filmik muszą mieć w profilu włączony HTML. W przeciwnym wypadku będą widzieli tylko kod


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~zychu
Mistrz
Mistrz



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 4157
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 23:50, 01 Lis 2008    Temat postu:

We wszystkich możliwych miejscach włączasz HTML w postach + w panelu administracyjnym (w konfiguracji od razu) wpisujesz po przecinku potrzebne Ci tagi html

czyli to: <br><embed><object><param></param> tyle że bez tych dziubków


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez ~zychu dnia Sob 23:50, 01 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 23:59, 01 Lis 2008    Temat postu:

I w ten oto sposób jest poruszane dziesiątki razy to samo. Opisane na forum, opisane w FAQ, a i tak podaje się po raz kolejny na tacy pod nos.

Może czas nauczyć userów by zaczęli szukać?? Wyszło by im to tylko na dobre. Wystarczy tylko nakierować w odpowiednim kierunku.

Jak mawiali w jednym z filmów:
"Daj człowiekowi wędkę, a ryby sam sobie będzie łapał". Dając jedną rybę nakarmisz tylko na chwilę. Później przyjdzie po kolejne.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~zychu
Mistrz
Mistrz



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 4157
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 0:56, 02 Lis 2008    Temat postu:


Dr.Kidler napisał:
I w ten oto sposób jest poruszane dziesiątki razy to samo. Opisane na forum, opisane w FAQ, a i tak podaje się po raz kolejny na tacy pod nos.

Może czas nauczyć userów by zaczęli szukać?? Wyszło by im to tylko na dobre. Wystarczy tylko nakierować w odpowiednim kierunku.

Jak mawiali w jednym z filmów:
"Daj człowiekowi wędkę, a ryby sam sobie będzie łapał". Dając jedną rybę nakarmisz tylko na chwilę. Później przyjdzie po kolejne.


wiesz co ... napisałem to tylko dlatego że po wpisaniu w wyszukiwarkę HTML doszedłem do chyba 20stej strony i nie widziałem żadnego tematu związanego z tym który opisywałby osobie "ciemnej" jak to zrobić, bynajmniej tematy nie są tak nazwane jak powinny (a to z kolei z tego co wiem należy do obserwowania i poprawiania) dlatego napisałem koledze/żance wyżej odpowiedź


ad.2 z tego co wiem na tym forum się już mało dzieje, także chyba jak ktoś zapyta nic nie szkodzi odpowiedzieć

ad.3 zresztą czemu Cię to boli, to ja tracę czas Smile

pzdr.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez ~zychu dnia Nie 0:57, 02 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 10:52, 02 Lis 2008    Temat postu:

1.Było pomyśleć i wpisać filmik lub tak jak Mu doradziłem tagi. Tak jak potrzeba. Bo tego szuka. Wyświetliło sporo przydatnych tematów. HTML jest zbyt ogólny. No ale to zychu powinieneś wiedzieć. Zresztą jak widzisz jak coś jest w kółko wałkowane to później dużo wyników wyszukiwania.

http://www.forum.fora.pl/pomysly,2/youtube-bbcode,31498.html
http://www.forum.fora.pl/pomoc-i-pytania,3/htm-l-filmik-nie-chce-sie-wyswietlac,34099.html
http://www.forum.fora.pl/pomoc-i-pytania,3/video-z-yt-na-forum,31412.html
http://www.forum.fora.pl/pomoc-i-pytania,3/jak-umiescic-filmik-z-youtube-w-poscie,29870.html

No i kopalnia wiedzy którą ktoś po coś napisał. Nie tylko po to by była. Wypada poczytać z samego szacunku dla twórcy.
http://www.forum.fora.pl/pomoc-i-pytania,3/faq,24708.html

2.Nic się nie dzieje bo ludzie mają dość wałkowania w kółko tego samego. Jak się wejdzie na forum to jest kilka nowych tematów "Pooomooocyyy" "heelp" itp. Potem nie dziwne że ciężko coś znaleźć.

3.Mnie to nie boli. Marnuj sobie czas jak chcesz. Mam to w ... głębokim poważaniu Po prostu między innymi Ty nauczyłeś userów że mają pod nos podane i zamiast szukać to zapytają i mają znów odpowiedź. Mimo że ta jest kilka tematów niżej lub jest w FAQ. Trochę samodzielności niech się uczą


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin