Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Dwa ważne Pytania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SerdzioLeone
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 182
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Nie 19:14, 08 Paź 2006    Temat postu: Dwa ważne Pytania

Witam

Przeglądałem troche forum w poszukiwaniu odpowiedzi na moje pytania i albo znalazłem odpowiedzi połowiczne albo wogule ich nie znalazłem. Mam dwa problemy. Tworze forum filmowe i potrzebuje małej pomocy.

Pytanie pierwsze:

Jak i czy wogule można zmienić rozmiar miejsca na forum przeznaczonego na logo, tak aby to logo się w nim mieściło. Adres mojego forum to www.filmowecentrum.fora.pl. Logo poprostu jest wieksze od miejsca na nie przeznaczonego i nie widać go w całości na ekranie. Chodzi mi o to jak zwiekszyć obszar przeznaczony na logo (bez zmniejszenia rozmiarów loga...)

Pytanie Drugie:

Na jednym z wiekszych forów dotyczących tematyki serialowej znalazłem linki do konkretnych odcinków danego serialu do ściągniecia. W jednym z postów czytałem że coś takiego jest zabronione a jednak to forum znajduje się w pierwszej 5 najchetniej odwiedzanych w jednym z działów. Na moim forum zamieściłem podobny regulamin do tego z owego forum. Czy zatem można umieszczać linki do filmów i seriali???

Prosze o w miare szybkie odpowiedzi. Jeżeli coś wyjaśniłem niedokładnie i z góry przepraszam.

Dziękuje.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
x-alien
Moderator
Moderator



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 3538
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 80 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 20:20, 08 Paź 2006    Temat postu:

1.nie można powiększać miejsca przeznaczoneg na logo, aczkolwiek są niektóre style, które dopasowują się do rozmiarów loga.

2.jeżeli posiadasz na forum linki do filmów, seriali, muzyki, gier itd..... to znaczy że masz forum warezowe, ponieważ udostępniasz na swojej stronie płatne w codziennym życiu artykuły - a to jest zabronione poprzez polskie prawo. więc nie można takich rzeczy umieszczać.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
shadow_Devil
Boss mafii postowej
Boss mafii postowej



Dołączył: 18 Lip 2006
Posty: 1262
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa - Sadyba

PostWysłany: Pon 20:25, 09 Paź 2006    Temat postu:

2:

co do filmow, muzyki itd sie zgadzam ale zastanawia mnei czy rzeczy publiczne jak np seriale czy filmy puszczane w tv publicznym (tvp, tvn) to warez przeciez sa one ogolno dostepne kazdy moze je sobie np nagrac i miec dla siebie ale rowniez (niby) trzeba placic abonament radio telewizyjny ktorego nei placi 50% polakow a i tak ogladaja tv...

wydaje mi sie ze jestto nielegalne z punktu prawa ale nei jestem pewien...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin