Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Dramatycznie wolno ładujące się forum - pomocy.
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ligowiec
Boss mafii postowej
Boss mafii postowej



Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 1219
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z miasta sexu i biznesu
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 23:36, 22 Sty 2007    Temat postu:

Wykup miejsce na dobrym serwerze i załóż tam forum Rolling Eyes Męczysz tu ludzi, mimo, że Ci tłumaczymy, że darmowe to darmowe Rolling Eyes Pisz na [link widoczny dla zalogowanych] a nie zawracaj już głowy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Czempion
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 23:55, 22 Sty 2007    Temat postu:

ale darmowe nieznaczy chyba ch***?? Rozumiem, że nie jestem pępkiem świata i serwer dziele z setkami innych for, ale nie rozumiem dlaczego mi to tak strasznie muli!! Wszystko było OK odkąd założyłem forum, a to ponad rok (taaak przypomniałem sobie że 20 stycznia założyłem u was forum:D) aż tu nagle na stronę nie idzie się dostać...

Jakby to było serwer dla ślimaków zrozumiałbym . Ale to jest serwer dla normalnych ludzi...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Black Swan
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 1:12, 23 Sty 2007    Temat postu:

Muszę się zgodzić - mi również forum zmula jak nie wiem co...
Inna sprawa, że na naszym forum (jestem jedną z administratorek) zarejestrowanych jest prawie 6000 userów i ponad 180000 postów (www.thpoland.fora.pl) Myślicie, że to może być przyczyna? śmietnik i nieporzebne rzeczy staramy się wywalać regularnie, ale nie zabardzo to pomaga...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
shadow_Devil
Boss mafii postowej
Boss mafii postowej



Dołączył: 18 Lip 2006
Posty: 1262
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa - Sadyba

PostWysłany: Wto 14:52, 23 Sty 2007    Temat postu:

jak mam byc szczery to nei w tym sek kazdy post cos zajmuje... ale to chyab z milion postow by trzeba bylo miec zeby cos odczuc oczywiscie mowie o serwerze ktory by sie nei mulil tak jak ten na fora.pl nic wam nie da usuwanie postow itd

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Matejko
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 8
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 17:31, 23 Sty 2007    Temat postu:


Ligowiec napisał:
Męczysz tu ludzi, mimo, że Ci tłumaczymy, że darmowe to darmowe Rolling Eyes

Słuchaj Ligowiec, jeśli Cię męczy czytanie, to nie klikaj i nie czytaj.

Odnoszę wrażenienie że chyba nie wiesz o czym piszesz. Opcje są dwie, albo twoje forum działa bez zarzutu, i nie spowalnia się - jeśli tak, to gratulacje szcześciarzu.
Albo po prostu nie przeszkadza Ci to, że kolejne strony otwierają się w 7-10 minut - jeśli tak, to gratuluję cierpliwości.
Tak czy inaczej, wiem o tym, że darmowe to darmowe. Niemniej jednak, chętnie zapłaciłbym jakieś pieniądze, żeby móc forum przeglądać sprawnie. Nie po to zakładałem forum na fora.pl, żeby je teraz na inne serwery przeflancowywać.
Tak więc twoja rada o skorzystaniu z płatnego serwera nie jest zbytnio trafionym pomysłem. Moim zdaniem, prościej byłoby rozwiązać jakoś problem prędkości ładowania się stron.

Pozdrawiam Matejko


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
martik
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 18 Gru 2005
Posty: 11
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 23:01, 23 Sty 2007    Temat postu:

Witam,
moi dyskutanci również skarżą się na bardzo powolne działanie forum. Oczywiście tłumaczę, że to darmowe fora i że nie mam wpływu (jako administrator) na szybkość przesyłania danych.
Przeczytałam cały ten wątek, prześledziłam informacje na stronie www.fora.pl i nie mam żadnych informacji czym ta "powolność" jest spowodowana. Czy trwają jakieś prace na serwerach? Czy można się spodziewać poprawy tej sytuacji?
Będę wdzięczna za jakiekolwiek wiadomości, które będę potem mogła przekazać naszym użytkownikom.

I jeszcze jedno: nie rozumiem dlaczego tak naskoczyliście na ludzi pytających o możliwość opłaty za szybko działające forum... Przecież to uczciwe pytanie i mówiąc szczerze, po czekaniu kilkunastu minut na otwarcie poszczególnych działów na naszym forum też zaczęłam się zastanawiać czy właściciele serwisu fora.pl nie byliby skłonni do zorganizowania for płatnych z gwarantowaną szybkością przesyłu danych oraz backupami baz danych...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin