Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Dodatki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cysiek1011
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 10
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 15:09, 09 Mar 2008    Temat postu: Dodatki


Cytat:
Witaj filek1011!

Mam dla Ciebie kilka ciekawych informacji związanych z naszym forum [link widoczny dla zalogowanych] Niewątpliwie Cię to zaskoczy...

Twój własny blog



Niedawno oddałem w ręce użytkowników nowe i innowacyjne narzędzie - vB Blog. Jak się zapewne domyślasz - jest to system do prowadzenia własnego internetowego dziennika, pamiętnika - Bloga. System jest w całości zintegrowany z forum, więc nie będziesz miał problemów z rejestracją i stworzeniem własnego bloga. Jedyne co musisz zrobić to wejść pod adres [link widoczny dla zalogowanych] i zacząć pisać. To banalnie proste!

Pisz o wszystkim - o sobie, o swoich przeżyciach, o doświadczeniach związanych ze swoją komórką. Nikt nie ma prawa usuwać, ani modyfikować Twoich wpisów.

Komentuj wpisy innych! Możesz bez ograniczeń komentować notki innych użytkowników. Warto wymieniać się poglądami na różne tematy.

Aby nie pozostawać gołosłownym - ja już piszę własnego bloga. Wink


Galeria



Kilka dni temu wdrożyłem potężne narzędzie pozwalające Tobie wrzucać różne zdjęcia. Sam zresztą sprawdź o co dokładnie chodzi: [link widoczny dla zalogowanych]

Użytkownicy umieszczają tam śmieszne fotki, ciekawe ujęcia, fotki, które warto zobaczyć - wszystko w kilku odpowiednich tematycznie kategoriach. filek1011, na pewno masz sporo ciekawych zdjęć, prawda? Zapraszam do dzielenia się nimi z innymi!

Fotki, które dodasz pojawiać się też będą losowo w Twoim profilu.


Na zakończenie - tagi



Pod koniec lutego wprowadziłem moduł do oznaczania tematów tagami. Czym są tagi?

Tag (znacznik) – w informatyce znak lub słowo kluczowe przypisane do określonego fragmentu informacji, na przykład tekstu lub pliku multimedialnego. Tagi są powszechnie stosowane w bazach danych oraz przy opisywaniu informacji tekstowej. (wikipedia)

Tagi to zwroty opisujące dany wątek. Dzięki nim w łatwy sposób możesz odszukać podobne wątki lub szukając czegoś nowego - znaleźć najtrafniejsze wyniki.

Zapraszam do zapoznania się i korzystania z tego świetnego narzędzia: [link widoczny dla zalogowanych]!

P.S. Co sądzisz o zmianach i nowych możliwościach? Myślę, że warto je przetestować i na co dzień z nich korzystać. Niewątpliwie ułatwią one i umilą pobyt na naszym, wspólnym forum. Smile


Czy jest coś takiego na fora.pl?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Szymon3
Boss mafii postowej
Boss mafii postowej



Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 1147
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 63 razy
Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 15:29, 09 Mar 2008    Temat postu:

Siema Exclamation Jak to coś takiego Question Chcesz, żeby na fora.pl był blog czy jak Question Powiedz dokładniej o co chodzi...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
cleXter
Wymiatacz
Wymiatacz



Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 570
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 15:29, 09 Mar 2008    Temat postu:

po pierwsze oni posiadają forum na skrypcie vBulletin, a do phpBB2.0.x nie ma takich modyfikacji, tylko galeria jest, no chyba że w phpbb3.0.x

po drugie nawet jakby były takie modyfikacje nie są one wgrane na fora.pl u raczej nie będą ponieważ modyfikacje zabierają miejsce na serwerze oraz zmniejszają bezpieczeństwo.

tak więc krótko mówiąc na fora.pl nie ma takich możliwości i raczej nie zapowiada się aby były

pzdr.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin