Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Czy działanie forum zależy od skórki ??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ursus
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 25
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 21:09, 16 Sie 2006    Temat postu: Czy działanie forum zależy od skórki ??

Witam!


Mam dwa pytania odnośnie skórek w forum.
1) Czy niektóre skórki spowalniają działanie forum?? Zauważyłem takie coś u siebie (mam skórke "Chronicles" - tą historyczną)
2)Jak piszę jakiś post i wklejam zaużmy link do obrazka i zaznaczam go i klikam "IMG" to nie pojawia mi sie na poczatku i na końcu odpowiedni znaczek ([img] i [/img]) tylko pojawia mi się na samym dole postu jeden ([img]). CZy to również zależy od skórki ??

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie!

P.S. Jakby trzeba było oto adres: www.motoprl.fora.pl


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
x-alien
Moderator
Moderator



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 3538
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 80 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 22:31, 16 Sie 2006    Temat postu:

1. styl nie spowalnia forum. jedynie skrypty które masz na forum i spowalnia także w czasie dużego obłożenia.
2.to nie przez styl. ale dziwne skoro go zaznaczasz, to powinno się znaleźć pomiędzy znacznikami...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~zychu
Mistrz
Mistrz



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 4157
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 22:42, 16 Sie 2006    Temat postu:

Styl może spowolnić forum jeśli ma dużo grafiki - niektóre mają za dużo i np. mi chodzą wolniej od innych.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Private_Arti
Gość






PostWysłany: Śro 23:03, 16 Sie 2006    Temat postu:

.

Ostatnio zmieniony przez Private_Arti dnia Nie 15:22, 13 Paź 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
shadow_Devil
Boss mafii postowej
Boss mafii postowej



Dołączył: 18 Lip 2006
Posty: 1262
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa - Sadyba

PostWysłany: Śro 23:04, 16 Sie 2006    Temat postu:

bez przesady ze az tak spowalnial sam styl to musial by miec nie wiem jak rozbudowana grafike.. osobiscie nie polecam skryptow typu deszcz snieg i inne padajace gowna...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
maat
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 291
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 11:28, 17 Sie 2006    Temat postu: Re: Czy działanie forum zależy od skórki ??


Ursus napisał:
Mam dwa pytania odnośnie skórek w forum.
1) Czy niektóre skórki spowalniają działanie forum?? Zauważyłem takie coś u siebie (mam skórke "Chronicles" - tą historyczną)
2)Jak piszę jakiś post i wklejam zaużmy link do obrazka i zaznaczam go i klikam "IMG" to nie pojawia mi sie na poczatku i na końcu odpowiedni znaczek ([img] i [/img]) tylko pojawia mi się na samym dole postu jeden ([img]). CZy to również zależy od skórki ??


1) dzialanie forum moze spowalniac duza ilosc obrazkow lub za duze obrazki. jezeli masz wolniejszy internet, to wczytanie takiego np. obrazka z imageshacka moze troche przedluzyc ladowanie sie forum, ale bez przesady. to na pewno nie jest wina skorki
2) tagi wstawiane za pomoca przyciskow zawsze pojawiaja sie na koncu napisanej juz tersci. zauwaz takze, ze gdy raz klikasz na IMG i w poscie pojawi sie tag [img], to do IMG na przycisku dochodzi znaczek *. i gdy wtedy nacisniesz ten przycisk wstawi sie druga czesc tagu, mianowicie [/img]. wyproboj, to naprawde nie boli

pozdrawiam


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
shadow_Devil
Boss mafii postowej
Boss mafii postowej



Dołączył: 18 Lip 2006
Posty: 1262
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa - Sadyba

PostWysłany: Czw 11:36, 17 Sie 2006    Temat postu:

jezeli naprawde wolno ci wszystko dziala to sprawdz wagi obrazkow ktore umieszczales jak waza sporo np z 1mb to sie nie ma co dziwic tak samo jak nie polecam wstawiania muzyki na forum bo to juz wogole mozna sobie herbate zrobic w czasie ladowania...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ursus
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 25
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 16:15, 17 Sie 2006    Temat postu:

Nigdy nie miałem żadnych "bajerów" na tym forum. Kiedyś była tylko bramka sms, ale już jej dawno nie ma. Być może to było jakieś przeciążenie.
A co do tych znaczników img i url to na innych forach działa to normalnie - zaznaczam, klikam i już mam OK. A wiedziałem o tym, że pojawia się ta gwiazdka i tak dalej. Jednak przyzwyczaiłem się do tego, że zaznaczam i klikam więc dlatego się zapytałem.
Ale jeśli to nie wina skórki to nie wiem - pisałem na forum z fora.pl ale ze skórka taka jak tutaj i nie było tego problemu Rolling Eyes
Mimo to serdecznie dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam serdecznie.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin