Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Czemu moje forum nie działa?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
feniks01
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 8
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 21:51, 14 Lip 2006    Temat postu: Czemu moje forum nie działa?

Więc tak. Było takie forum www.liveclan.fora.pl a ze ja chiałem miec wlasnie taki adres to poprosilem adminow fora o usuniecie go, poniewaz na nim i tak nikt nic od paru miesiecy nie pisal i nie bylo zadnych for ani postow. Adminowie wiec usuneli to forum.

Dobra ja ucieszony robie pod tym adresem moje forum, przychodzi email z informacja ze forum zostalo zalozone i jest link do mojego forum. Klikam i patrze a tu mi sie otwiera www.fora.pl tak jakby wogole forum nie zostalo stworzone, wiec se mysle ze cos zle zrobilem wiec jeszcze raz chce stworzyc forum pod moim adresem ale sie nie da bo pisze ze juz jest zalozone, chocisz nie dziala.
Czekam tak juz pare godzin i nic.

Czemu moje forum nie dziala? Prosze o pomoc adminów i tych którzy się domyslaja w czym tkwi problem. Z góry thx.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin