Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

CHRONICLES

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Greko
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 03 Gru 2011
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 15:41, 04 Gru 2011    Temat postu: CHRONICLES

Proszę o pomoc bo coś poknociłem w stylu chronicles Sad działało do tej pory bez zarzutów z ciekawości zacząłem wszystko przeglądać i kliknąłem tez przypadkowo naprawiarkę i zaczął się mój problem 


Tak wygląda właściwy styl: [link widoczny dla zalogowanych]

u mnie coś się podziało i wygląda tak:[link widoczny dla zalogowanych]

Kliknąłem "Eksport" stylu wyskoczyło info:
"Informacje o stylu dla wybranego szablonu zostały zapisane. Powinieneś teraz przywrócić uprawnienia dostępu pliku theme_info.cfg (i jeśli to potrzebne także dla katalogu szablonów) na 'tylko do odczytu'."

Gdzie tego szukać? Sad jestem laikiem i dopiero się uczę na swoim forum Smile

Dodawanie tego stylu od nowa nic nie daje problem pozostaje nadal Smile

Ewentualnie poproszę o oryginalny formularz edycji stylu chronicles porównam może coś w kodach przypadkowo pozmieniałem Sad Choć nie jestem pewien ponieważ u innych forum jest normalne Sad

nie mogę nic zrobić na forum Sad wszystkie przyciski zniknęły Sad


Z góry dziękuję za pomoc.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Greko dnia Nie 16:30, 04 Gru 2011, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 10:52, 05 Gru 2011    Temat postu: Re: CHRONICLES


Greko napisał:
...Kliknąłem "Eksport" stylu wyskoczyło info:
"Informacje o stylu dla wybranego szablonu zostały zapisane. Powinieneś teraz przywrócić uprawnienia dostępu pliku theme_info.cfg (i jeśli to potrzebne także dla katalogu szablonów) na 'tylko do odczytu'."

Gdzie tego szukać? Sad jestem laikiem i dopiero się uczę na swoim forum Smile

Dodawanie tego stylu od nowa nic nie daje problem pozostaje nadal Smile

Ewentualnie poproszę o oryginalny formularz edycji stylu chronicles porównam może coś w kodach przypadkowo pozmieniałem Sad Choć nie jestem pewien ponieważ u innych forum jest normalne Sad nie mogę nic zrobić na forum Sad wszystkie przyciski zniknęły Sad


U jakich innych jest normalnie? U userów tego samego forum?!

Czyli inni widzą forum normalnie a tylko Ty nie?

Może pomoże usunięcie cookiesów z przeglądarki?

Oryginalnego stylu css nikt Ci raczej nie wyśle. Można było przez jakiś czas ściągać swój styl poprzez link w podpisie kamilk, ale ostatnio już go nie ma.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Greko
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 03 Gru 2011
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 19:57, 05 Gru 2011    Temat postu:

Dzięki za zainteresowanie tematem Smile

Inni userzy widza normalny styl / prosiłem o zrzuty / ciastka wyczyszczone Sad

Wygląda na to, ze błąd jest jakiś u mnie i to z firefoxem Sad w explorerze jest OK.

Zastanawia mnie co to znaczy:

"Informacje o stylu dla wybranego szablonu zostały zapisane. Powinieneś teraz przywrócić uprawnienia dostępu pliku theme_info.cfg (i jeśli to potrzebne także dla katalogu szablonów) na 'tylko do odczytu'. "

Takie info dostaje przy eksportowaniu stylu chronicles Sad Co to znaczy? Gdzie tego szukać i jak to włączyć?

Co do podrzucenia stylu to myślałem, że to nie będzie problemu dla kogoś kto używa fora.pl Sad wystarczy chyba dodać styl i kliknąc edycję następnie zrobić zrzut oryginału bez zmieniania:) po wszystkim usunąć Sad ale jestem laikiem i mi wydawało się to proste Sad


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Greko dnia Pon 20:11, 05 Gru 2011, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 10:38, 06 Gru 2011    Temat postu:

Poszukaj przez Google, wpisz całą szukaną frazę w cudzysłów, czyli tak:
"Informacje o stylu dla wybranego szablonu zostały zapisane. Powinieneś teraz przywrócić uprawnienia dostępu pliku theme_info.cfg (i jeśli to potrzebne także dla katalogu szablonów) na 'tylko do odczytu'. "
Google coś tam wynajdują, nie tylko Ty miałeś ten problem, poczytaj!! Może odpowiedź znajdziesz.


W ostateczności zmień przeglądarkę na IE! Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Greko
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 03 Gru 2011
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 17:59, 06 Gru 2011    Temat postu:

Wymiękam Sad Nikt nie jest mi wstanie powiedzieć co robić aby forum wróciło do normy. Nigdzie nie ma klarownej podpowiedzi co do cytowanej informacji zastosować "theme_info.cfg" Może to wina przeglądarki tez nie wiem bo nigdzie nie ma informacji zrób to lub tamto Smile Niestety servis też zaangażowałem do pomocy i kolejny dzień bez rezultatów. Styl się zepsuł i nie ma jak na razie mocy na przywrócenie go do normy. Forum wygląda tak jak na zrzucie ekranu w PA próbowałem eksportować chronicles i eksportowałem z cytowana wcześniej informacją ale w konfiguracji nie ma stylu Chronicles tylko subSilver. Po kliknięciu zarządzaj jest dodany chronicles ale niestety po kliknięciu "Edycja" formularz jest pusty. MASAKRA Mało tego po wejściu na forum wchodząc w tematy tło jest czarne i nie widać tekstu tylko grafikę. Poddaje się Sad Bez tego stylu forum do skasowania ponieważ materiał zawarty na forum jest pod tło i ma to ręce i nogi teraz to MASAKRA . Piszesz o zmianie przeglądarki heheh na IE dzisiaj mam to samo co na foxie Sad Ale się na klikałem Sad Zobaczymy co servis odpisze Smile

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Greko dnia Wto 18:01, 06 Gru 2011, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 10:05, 07 Gru 2011    Temat postu:

Może usuń z forum styl chronicles (z PA!!), na chwilę tylko, ściągnij i zainstaluj jakikolwiek inny, też na chwilę a potem jeszcze raz ściągnij i zainstaluj chronicles.

Może to coś da?!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Greko
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 03 Gru 2011
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 18:48, 07 Gru 2011    Temat postu:

Styl usuwałem i nic Sad Sądząc po informacji jaka dostałem z servisu: "Witam.
Jeżeli przytoczony styl powoduje błąd, nie będzie możliwe jego ustawienie."

będę chyba musiał zrezygnować z usług fora.pl. Bez stylu Chronicles forum jest do usunięcia Sad

Wpisywałem to w google: "Informacje o stylu dla wybranego szablonu zostały zapisane. Powinieneś teraz przywrócić uprawnienia dostępu pliku theme_info.cfg (i jeśli to potrzebne także dla katalogu szablonów) na 'tylko do odczytu'. "

ale nie mam czytelnej sugestii co to znaczy i co mam zrobić Sad sam nie jestem wirtuozem jeśli chodzi o fora więc nie wiem co robić Sad

Tobie dziękuję za zainteresowanie bo przynajmniej próbowałeś pomóc pan Andrzej z działu technicznego przez 4 dni nic konkretnego mi nie napisał Smile

Tylko to, że forum naprawione Smile To nie forum było zepsute tylko styl na forum Rolling Eyes

Odczekam jeszcze parę dni i jak nie będzie poprawy rezygnuję.


3maj się


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin